Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Viber запускає режим вікторини для перевірки знань учнів
Комунікаційна платформа Viber запустила режим вікторини в опитуваннях в групових чатах і спільнотах для того, щоб викладачі могли легко перевірити рівень знань серед учнів та студентів з певної теми. Про це повідомляє пресслужба компанії Rakuten Viber.
Для того, щоб створити вікторину, необхідно:
● Обрати спільноту або груповий чат та натиснути на іконку “Створити опитування” у нижній частині екрану;
● У спливному вікні обрати режим вікторини та додати запитання, можливі варіанти відповіді та, якщо потрібно, короткий опис правильної відповіді;
● Обрати правильний варіант та натиснути кнопку «Створити».
Після того, як користувач створив вікторину у спільноті або у груповому чаті, іншим учасникам буде видно, скільки людей проголосувало за кожний варіант. Тільки після надання відповіді можна буде побачити, який вираз був правильним з коротким описом чому. Відповіді кожного з учасників вікторини у спільноті залишатимуться прихованими навіть для самого автора опитування. Він зможе побачити лише загальний відсоток відповідей, тоді як у групових чатах автор зможе побачити, як відповів кожен.
Ця функція буде корисна всім, хто бажає перевірити знання/розуміння чи думку учасників спільноти або просто провести інтерактивні вікторини на різні тематики.
«Наприкінці минулого навчального року процес диджиталізації навчання отримав шалені темпи буквально за один день у всьому світі. Лише за кілька днів весь освітній процес був перенесений з аудиторій до будинків та квартир учнів та вчителів. Багато учнівських, викладацьких та батьківських чатів у Viber були створені саме для того, щоб підтримати навчання. Переглядаючи дані за цей та аналогічний період минулого року, кількість користувачів, які спілкуються у спільнотах, подвоїлась. Це свідчить про те, що Viber - цінний помічник у ці складні часи», - стверджує Анна Знаменська, директор з розвитку бізнесу Rakuten Viber.
Нагадаємо, під час пандемії у Viber також з’явилось багато оновлень. Зокрема, функція групових відеодзвінків, чат-бот із нагадуванням про важливі події, та зникаючі повідомлення для відправлення чутливої інформації, ось як номерів банківських карток.
Фото: Rakuten Viber