Місце аварії танкера Delfi біля Одеси стало об'єктом для численних селфі

Місце аварії танкера Delfi біля Одеси стало об'єктом для численних селфі

16:18,
25 Листопада 2019
6762

Місце аварії танкера Delfi біля Одеси стало об'єктом для численних селфі

16:18,
25 Листопада 2019
6762
Місце аварії танкера Delfi біля Одеси стало об'єктом для численних селфі
Місце аварії танкера Delfi біля Одеси стало об'єктом для численних селфі
У соцмережах викладають численні фото на фоні танкера Delfi після аварії поблизу одеського пляжу. Бажаючих сфотографувати затонулий танкер виявилося так багато, що через це утворився затор на Французькому бульварі, повідомляє «Думская».

Пізно ввечері 21 листопада з'явилися новини про те, що на рейді одеського порту через шторм зірвало з якоря невеликий танкер Delfi під прапором Молдови. Пізніше судно з відмовою двигуна понесло в бік Одеси, де воно сіло на мілину приблизно в кілометрі від пляжу «Дельфін», писало місцеве видання «Думская».

Спершу членики екіпажу відмовлялися евакуюватися, тому адміністрація порту не могла почати аварійно-рятувальні дії. Ближче до опівдня судно прибило до берегу, з нього почала витікати темна рідина, схожа на мазут. Всіх трьох членів екіпажу, які перебували на борту судна, евакуювали.

Того ж дня, 22 листопада,  у Адміністрації морських портів заявили, що не можуть почати ліквідацію витоку паливно-мастильних матеріалів на місці аварії танкера Delfi через погодні умови. Зараз танкер все ще знаходиться а тому ж місці. Танкер почнуть знімати з мілини за тиждень, якщо цього не зробить судновласник, повідомив «Радіо Свобода» капітан Одеського морського порту Кирило Цюпко. На початок робіт у судновласника є тиждень, а на самі роботи – два тижні.

А тим часом місце катастрофи танкера Delfi стало об’єктом, де місцеві мешканці або туристи роблять численні селфі. На це звернув увагу фотограф Валерій Мілосердов.

«Delfi-селфі. Місце катастрофи танкера Delfi одразу стало улюбленим місцем одеських селферів», — написав він і навів кілька прикладів фото із хештегом #Delfi, які помітив у соцмережах.

Попри те, що це місце аварії та попри повідомлення у ЗМІ про можливу загрозу довкіллю, багато людей тут активно фотографуються.

Багато користувачів розкритикували такі фото. Зокрема, Дмитро Купріян написав: «ці люди хочуть надати важливість своїй персоні, позначити себе у місці та часі». Ute Kilter іронізує: «Так-так, одесити переживають з приводу розлитої нафти! Дельфінів, екології та нас з вами».

«Мені цікава реакція людей на подію. Цей карнавал селфі як прояв гібридності в нашому житті. Де розмита межа між добре і погано, трагедія комедія. Коли в голові людини одночасно уживаються кілька протилежних смислів. Коли на рівні існування абсурд стає нормою. Те, про що писав сто років тому Кафка, стало буденністю. І за цим процесом цікаво спостерігати», — додав Валерій Мілосердов.

Бажаючих сфотографувати затонулий танкер виявилося так багато, що через це утворився затор на Французькому бульварі, повідомляє «Думская». На третій день після аварії танкера «Делфі» число бажаючих його сфотографувати не зменшилася. Навпаки: до одеського пляжу Дельфін стягуються сотні людей із фотокамерами та навіть з дронами, пише видання.

Нагадаємо, дзеркальне озеро, яке в Instagram приймали за справжнє, виявилося фотоефектом.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду