Facebook посилить контроль мови ненависті у Шрі-Ланці та М'янмі

Facebook посилить контроль мови ненависті у Шрі-Ланці та М'янмі

11:43,
24 Червня 2019
2443

Facebook посилить контроль мови ненависті у Шрі-Ланці та М'янмі

11:43,
24 Червня 2019
2443
Facebook посилить контроль мови ненависті у Шрі-Ланці та М'янмі
Facebook посилить контроль мови ненависті у Шрі-Ланці та М'янмі
Автори:
Компанія посилить контроль контенту для недопущення дискримінації мусульманського населення у М’янмі та Шрі-Ланці. Обидві країни постраждали від конфлікту в соціальних мережах.

Як повідомляє The Verge, компанія обмежить кількість повідомлень, які користувачі можуть переслати. Раніше такі зміни зробила WhatsApp.

У М'янмі переслідується мусульманська меншина — рогінджа. Facebook заявила, що такий крок зменшить розповсюдження всього контенту від людей, які показують «зразок» порушення стандартів спільноти Facebook.

У компанії зазначили, що також будуть продовжувати блокувати людей, які безпосередньо сприяють насильству.

Зменшення розподілу контенту є ще одним важелем, який ми можемо залучити для боротьби з розповсюдженням мови ненависті”, — сказали в компанії.

Зазначимо, що з 2016 року з М’янми виїхало близько 700 тис. мусульман-рогінджа. ООН заявила про геноцид.

У серпні минулого року Facebook видалила акаунт генерала Міна Аун Хлаїнга (Min Aung Hlaing), якого звинувачують в організації геноциду мусульман-рогінджа в М’янмі. Перед тим це зробила Twitter. У цій соціальній мережі він називав рогінджа більше іммігрантами, аніж громадянами М’янми. У Facebook він також заперечував злочини армії і заявляв, що військові боролися проти бойовиків, а не влаштовували геноцид.

У жовтні 2018 року вийшло дослідження The New York Times. Видання детально описувало, як влада М’янми поширювала у Facebook пропаганду для підбурення настроїв проти меншини мусульман-рогінджа.

Вже у листопаді компанія Facebook визнала, що зробила замало для запобігання насильству у М’янмі.

У березні минулого року Уряд Шрі-Ланки звинуватив Facebook у тому, що соцмережа не модерувала належним чином поширення мови ворожнечі і це призвело до антимусульманських погромів.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду