Під виглядом програми для злому «ВКонтакте» поширюється шкідливе ПЗ

00:00,
26 Листопада 2013
1548

Під виглядом програми для злому «ВКонтакте» поширюється шкідливе ПЗ

00:00,
26 Листопада 2013
1548
Під виглядом програми для злому «ВКонтакте» поширюється шкідливе ПЗ
Про це повідомляють експерти «Лабораторії Касперського». Шкідливе програмне забезпечення загрожує Microsoft Windows, Mac OS X, Linux та Android.

Шкідник поширюється під виглядом програми для злому соціальної мережі «ВКонтакте», повідомляє Digit.ru, посилаючись на аналіз експертів компанії. У «Лабораторії Касперського» вважають, що шкідлива програма була поширена в середовищі соцмережі за допомогою незахищених користувачів, що цікавляться чужою перепискою.

В одному з виявлених випадків шкідлива програма, що містить компоненти для здійснення DDoS-атак, була викладена на файлоообміну ресурсі.


У шкідливому програмному забезпеченні використані технології Adobe AIR, що створює загрозу для всіх популярних платформ: Microsoft Windows, Mac OS X, Linux та Android.

У «Лабораторії» закликають користувачів обережніше ставитися до підозрілих лінків та файлів. «Щоби захисти свій комп’ютер від цієї та інших загроз, ми рекомендуємо окрім використання захисту з актуальними антивірусними базами ігнорувати посилання, отримані від невідомих користувачів, і, наскільки це можливо, завантажувати файли лише з ресурсів, яким довіряєте», - пояснює експерт компанії Святослав Торопчанін.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tunedinstudios.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду