Facebook запустив у США можливість створювати петиції

Facebook запустив у США можливість створювати петиції

11:16,
22 Січня 2019
1934

Facebook запустив у США можливість створювати петиції

11:16,
22 Січня 2019
1934
Facebook запустив у США можливість створювати петиції
Facebook запустив у США можливість створювати петиції
Автори:
Нова функція стрічки новин називається «Дії спільноти» (Community Actions) та покликана висвітлити проблеми, на які політикам варто звернути увагу.

Як пише TechCrunch, компанія Facebook вводить функцію після її попереднього тестування на декількох ринках. Користувач може ввести назву петиції, опис, картинку та позначити відповідальні за проблему відомства, які отримають сповіщення.

Мета петицій — зробити їх популярними і переконати людей натиснути кнопку «Підтримую». У петиції є своя стрічка для дискусій, де люди можуть залишати коментарі та організовувати події чи кампанії зі збору коштів. Facebook показуватиме користувачам не весь список осіб, хто підтримав петицію, а лише тих, з ким юзер товаришує чи публічних осіб.

Компанія наводить декілька прикладів таких петицій. Приміром, громадська організація у Колорадо закликає губернатора до введення мораторію на буріння нафти і газу, а у Флориді громадяни просять мера і державних чиновників побудувати центр мистецтв. Наразі Facebook надає пріоритет у стрічці новин локальним петиціям.   

Джерело зображень: TechCrunch

«В основі місії Facebook лежить створення інформованих та активних громад. Кожен день люди збираються на Facebook, щоб обговорювати проблеми, які їх турбують, у тому числі, звертаючись до своїх виборних посадових осіб, запускаючи збір коштів або створюють групу. Петиції — це ще один спосіб для людей, які виступають за зміни в своїх громадах, а також спосіб співпраці з виборними посадовцями та урядовими органами щодо вирішення проблем», — сказав прес-секретар компанії.

Водночас видання зазначає, що такі петиції можуть перетворитися на елемент утиску і пригнічення меншин. Поки що не зрозуміло, яка межа для модераторів соціальної мережі між закликом до вирішення проблеми і навпаки упередженими нападами.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа», що Facebook зупинив російську інформаційну кампанію проти України у своїх двох соціальних мережах.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
techcrunch.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду