Facebook тестує кнопку для скарг на коментарі

Facebook тестує кнопку для скарг на коментарі

10:20,
9 Лютого 2018
2223

Facebook тестує кнопку для скарг на коментарі

10:20,
9 Лютого 2018
2223
Facebook тестує кнопку для скарг на коментарі
Facebook тестує кнопку для скарг на коментарі
Автори:
Соцмережа Facebook почала тестувати кнопку «Downvote» - «Голосувати проти».

Як пише TechCrunch, за допомогою цієї кнопки користувачі зможуть направити на розгляд модераторів коментарі, які містять образи або неприйнятний контент. При цьому кнопка не зменшуватиме кількість «лайків» під коментарем й не буде працювати як дизлайк - функція, про запровадження якої давно просять користувачі Facebook.

Окрім того, користувач, який натисне «Downvote» для певного коментаря, перестане його бачити.

Як розповіли у Facebook, поки що соцмережа просто хоче отримати зворотній зв'язок від своїх користувачів та дати їм можливість повідомити про сумнівні коментарі. Кнопку «Downvote» тестують лише у США й для обмеженого кола користувачів.

Як писав MediaSapiens, в минулому місяці Facebook  запровадила оцінку надійності джерел новин за відгуками користувачів. Новий підхід працюватиме таким чином: соцмережа буде опитувати користувачів чи знайомі вони з конкретним сайтом та чи довіряють вони йому. З отриманих відповідей буде формуватися рейтинг. Новини з тих джерел, які опиняться в топі рейтингу, будуть з’являтися в стрічці новин Facebook. В рейтингу не будуть враховуватися відповіді користувачів, які під час опитування вказуватимуть, що вони не знайомі з джерелом.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
TechCrunch
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду