YouTube припинив співпрацю з відомим блогером через відео з японського «лісу самогубців»
YouTube припинив співпрацю з відомим блогером через відео з японського «лісу самогубців»
Як повідомляє The Hollywood Reporter, сервіс видалив його з програми лояльності Google Preferred та відклав проекти для YouTube Red, до створення яких планував залучити Пола. При цьому в нього залишився доступ до програми монетизації відео на YouTube.
1 січня на каналі блогера з’явилося відео під назвою «Ми знайшли мертве тіло в японському лісі самогубців», в якому дійсно було видно тіло мертвої людини. Ролик був знятий у лісі Аокігахара біля гори Фудзі. Блогера розкритикували за публікацію відеоролика й невдовзі він видаливі його, вибачився за свою поведінку й оголосив про те, що зробить паузу в роботі. З того часу Логан Пол не викладав нових відео.
На його канал підписані близько 15 мільйонів користувачів. Він став популярним через аублікацію коротких відеороликів на сервісі Vine. Його найпопулярніше зациклене відео подивились близько 50 мільйонів разів - на ньому він буцімто рятує кішку з-під коліс авто в Лос-Анжелесі.
Водночас сервіс YouTube зазнав критики за надто повільну реакцію на інцидент, адже з моменту публкації відео пройшло більше тижня. Компанія вибачилась за брак комунікації зі своїми користувачами й пояснили це тим, що прагнули вислухати усі сторони. «Самогубство - це не жарт і його не можна використовувати для накручування переглядів», - написала компанія в Twitter. В YouTube сподіваються, що творці контенту будуть дотримуватися правил спільноти й відповідально ставитись до роликів, які вони створюють та публікують. Також компанія пообіцяла найближчим часом більше розповісти про нові кроки, які вона здійснить, аби уникнути подібних ситуацій у майбутньому.
Кілька місяців тому відеохостинг YouTube зазнав критики через публікацію на платформі відео, в яких експлуатують дітей. До YouTube звернулося видання BuzzFeed, яке відзначило зростання кількості каналів, які публікують ролики, на яких дітей лякають, зв’язують чи змушують виконувати якісь дії.Наступного дня усі канали й відео, про які журналісти повідомили YouTube, були видалені за порушення правил сервісу, а сама компанія внесла відповідні зміни в правила, аби обмежити поширення такого контенту.
Тим не менше, низка брендів та компаній вирішили відмовитися від реклами на YouTube через цей інцидент.