Twitter відзвітувала про боротьбу з тероризмом

Twitter відзвітувала про боротьбу з тероризмом

12:46,
21 Вересня 2017
1585

Twitter відзвітувала про боротьбу з тероризмом

12:46,
21 Вересня 2017
1585
Twitter відзвітувала про боротьбу з тероризмом
Twitter відзвітувала про боротьбу з тероризмом
Автори:
Компанія Twitter опублікувала дані про акаунти, які були заблоковані за поширення екстремістського контенту.

За першу половину 2017 року адміністрація Twitter заблокувала профілі 299 649 користувачів за пропаганду ідей тероризму та екстремізму.  Для порівняння, за попередній звітний період ця цифра становила близько 377 тисяч акаунтів.

При цьому 75% профілів були заблоковані ще до того, як на них з'явився протиправний контент, відзначає Mashable. А 95% підозрілих облікових записів були виявлені автоматичною системою аналізу опублікованих повідомлень. «Компанія зрештою створила інструменти, які, очевидно, покращили роботу по боротьбі з тероризмом», - зазначає видання, вказуючи на 20% зниження кількості заблокованих профілів у звіті Twitter.

Також у звіті сервісу йдеться про те, що інформація про майже 4 тис. підозрілих користувачів була передана до правоохоронних органів відповідних країн на вимогу урядів. Найбільше запитів на розкриття даних надійшло від урядів США, Японії, Туреччини та Великобританії.

Нагадаємо, у червні цього року інтернет-гіганти Facebook, Twitter, Microsoft та YouTube оголосили про створення Глобального Інтернет-форуму для боротьби з тероризмом. Зокрема вони працюють над спільною базою даних для відстеження екстремістського контенту та створення його «цифрового відбитку», що допоможе швидше ідентифікувати та видалити його.

Також нещодавнє дослідження британського аналітичного центру Policy Exchange встановило, що онлайн-контент джихадистів найбільш цікавий мешканцям Британії та Німеччини.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Mashable
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду