Британська поліція встановила огорожу навколо Grenfell Tower через любителів селфі
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Британська поліція встановила огорожу навколо Grenfell Tower через любителів селфі
Пожежа в будівлі Grenfell Tower виникла 14 червня цього року. В ній загинуло 80 осіб, серед них - фотографиня Хадіджа Сайе (Khadija Saye). Після пожежі це місце стало популярним для фотографування селфі, пише PetaPixel. Як відзначає видання, місцевих мешканців дуже роздратувала така поведінка людей.
«Люди роблять селфі біля Grenfell Tower й місцевим мешканцям це не подобається».
«Трагедія Grenfell Tower не атракціон для туристів».
Поліція та місцева влада вирішили вжити заходів аби обмежити потік туристів до Grenfell Tower та переконати людей не робити селфі біля рештків багатоповерхівки. Зокрема навколо місця пожежі й найближчих до нього вулиць було встановлено огорожу з проханням поважати тих, чиї родини постраждали від інциденту.
Окрім того, напередодні карнавалу Ноттінг-Хілл, який зараз триває у Лондоні, поліція виставила додаткову охорону в цьому районі.
Нагадаємо, раніше італійський художник Крістіан Джиротто висміяв культуру селфі. Він опублікував серію ілюстрацій під назвою «Соціальні тварини», яка відображує класичні пози та послання осіб з «селфі синдромом».
Також ізраїльський сатирик та художник Шахак Шапіра запустив цієї зими арт-проект, в якому селфі людей біля меморіалу жертвам Голокосту в Берліні були змонтовані з архівними кадрами з концтаборів. Таким чином він спробував підняти дискусію щодо доречності такої взаємодії з пам'ятниками, присвяченими Голокосту.
Окрім того, група дослідників вирішила порівняти смертність від селфі. За їх даними, у 2014 році від екстремальних селфі померли 15 людей, 29 померли у 2015, а у 2016 - аж 73. Найпоширеніша причина смерті під час селфі - це падіння з великої висоти. Вони найчастіше стаються, коли люди видираються на скелі чи високі будівлі, щоби вразити екстремальними фотографіями друзів та фоловерів у соцмережах.