Facebook розповіла, що видаляє більше 1 мільйона акаунтів щодня

Facebook розповіла, що видаляє більше 1 мільйона акаунтів щодня

11:40,
25 Серпня 2017
2460

Facebook розповіла, що видаляє більше 1 мільйона акаунтів щодня

11:40,
25 Серпня 2017
2460
Facebook розповіла, що видаляє більше 1 мільйона акаунтів щодня
Facebook розповіла, що видаляє більше 1 мільйона акаунтів щодня
Автори:
Віце-президент з кібербезпеки Facebook Алекс Стамос (Alex Stamos) повідомив, що соцмережа щодня видаляє більше 1 мільйона акаунтів в рамках боротьби зі спамом, шахрайством та тролінгом.

Однак, аудиторія соціальної мережі настільки велика, що заблокувати всі акаунти, які порушують правила спільноти, неможливо. «Коли ви маєте справу з мільйонами і мільйонами взаємодій, ви не можете ввести правила і виконувати їх без певної кількості помилкових рішень», - цитує його слова CNBC.

Facebook неодноразово зазнавала критики за розмиті правила щодо видалення контенту. Як звертає увагу CNBC, через надто загальні правила, складно однозначно сказати, які саме публікації та дії на платформі є дозволеними, а які підпадають під заборону. Однак  Алекс Стамос вважає, що проблема не в самих правилах, а в обмежених технічних можливостях відслідкувати всі випадки порушень правил спільноти Facebook.

Крім того віце-президент компанії відкинув звинувачення в непрозорій роботі модераторів. За його словами, при модеруванні контенту, позначеного як мова ворожнечі, працівникам Facebook необхідно враховувати законодавство більше 100 країн й те, як термін «мова ворожнечі» трактується в кожному з них. Наприклад, в деяких країнах законодавство використовується для придушення політичного інакомислення, зазначив він.

Раніше The Guardian опублікувала правила модерації контенту в Facebook. На прийняття рішень модераторам часто дається близько 10 секунд. «Facebook просто не може контролювати весь контент. Його занадто багато, і з'являється він швидко», - розповів газеті співробітник компанії на умовах анонімності. При цьому інструкції для модерування є досить заплутаними.

Також цього року німецький парламент ухвалив закон, згідно з яким соціальні мережі можуть зіткнутися зі штрафами у розмірі до 50 мільйонів євро (57 мільйонів доларів США), якщо не усуватимуть контент, що містить «мову ворожнечі».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Time
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду