LinkedIn судиться зі спамерами через фальшиві аккаунти
Адміністрація LinkedIn стверджує, що підозрілу активність помітили ще минулої весни. Тоді за допомогою спеціальних автоматизованих інструментів були створені тисячі аккаунтів зі стандартними налаштуваннями. Згодом їх використовували задля збирання даних про реальних осіб, зареєстрованих у мережі.
В заяві LinkedIn сказано, що в компанії передбачена система моніторингу аккаунтів з високою активністю. На думку адміністрації соцмережі, про цей захист зловмисники знали і планували обійти його саме завдяки великій кількості облікових записів. Заявники наголошують, що такі дії не лише шкодять самому сайтові, але й порушують федеральні закони про комп’ютерну безпеку. Вони певні, що збирання даних про користувачів без відома адміністрації сайту є незаконним.
З’ясувати, хто саме створював фейкові облікові записи досить складно. Тим не менш соціальні мережі розпочали використовувати судові позови як один із методів боротьби зі спамерами. 2012 року керівництво Twitter виявило серед своїх відповідачів по справі п’ятеро найбільш активних користувачів та розробників програмних інструментів для спам-активності. У 2013 році Facebook виграв суд проти компанії, що збирала дані із соцмереж для розсилки спаму.