Дівчина, з якої зробили мем, закликала до людяності

Дівчина, з якої зробили мем, закликала до людяності

13:13,
15 Грудня 2016
4918

Дівчина, з якої зробили мем, закликала до людяності

13:13,
15 Грудня 2016
4918
Дівчина, з якої зробили мем, закликала до людяності
Дівчина, з якої зробили мем, закликала до людяності
Автори:
Жінка, яка зазнала знущань через зовнішній вигляд і з якої зробили мем, отримала тисячі повідомлень із підтримкою. Люди просять припинити поширення цих знімків.

Про це пише BBC.

Ліззі Веласкес - оратор, виступала на конференції TED і розповідала мотиваційні історії. Вона має тисячі послідовників.

Жінка народилася із рідкісною спадковою хворобою, яка не дає змоги її тілу накопичувати жир.

«Я пишу цей пост не як жертва, а як та, хто використовує право голосу».

Дівчина написала у своєму Instagram, що «незалежно від того, як ми виглядаємо і який у нас розмір, врешті-решт, ми залишаємося людьми».

Меми створюють також про жінок із великими розмірами, літніх людей і людей із вадами.

Судячи з усього, низка сторінок у Facebook створюють і поширюють зображення, у яких закликають користувачів відмічати друзів, чиє ім'я згадується у мемі.

«Я прошу, аби ви мали це на увазі наступного разу, коли побачите вірусний мем випадкового незнайомця», - сказала вона.

За її словами, усім весело, але людина на зображенні, «відчуває себе з точністю до навпаки».

У Лізі окрім хвороби, що не дозволяє їй накопичити вагу, є також синдром Марфана, який може вплинути на довжину кінцівок людини та форму тіла.

«Я пишу це дуже пізно вночі, але роблю це, щоби нагадати про невинних людей, які зображені на мемах. І вони так само, ймовірно, сидять до пізньої ночі та продивляються Facebook. Вони відчувають те, чого я б не побажала для найлютішого ворога», - написала Лізі у своєму пості.

Її пост про меми розповсюдили тисячі користувачів на Facebook та Instagram, з великою кількістю коментарів, де її слова схвалюють.

Крім того, одну з груп на Facebook, у якій розповсюджували такі види зображень, закрили після численних скарг користувачів.

Нагадуємо, що раніше Instagram презентувала нові інструменти в рамках політики компанії щодо захисту користувачів від кібербулінгу та створення безпечної й комфортної платформи для самовираження. Ідеться про такі функції: відключення коментарів під різними записами, видалення підписників, можливість поставити «лайк» коментарю.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Ліззі Веласкес, BBC
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду