Facebook стежитиме за емоціями користувачів

Facebook стежитиме за емоціями користувачів

14:15,
17 Листопада 2016
1787

Facebook стежитиме за емоціями користувачів

14:15,
17 Листопада 2016
1787
Facebook стежитиме за емоціями користувачів
Facebook стежитиме за емоціями користувачів
Автори:
Компанія Facebook придбала стартап FacioMetrics, створений розробниками з Університету Карнегі-Меллон, який розробив додаток Intraface.

Додаток Intraface вже вміє розпізнавати сім емоцій на обличчях людей. Facebook вказує, що нові додатки зможуть «керуватися жестами, розпізнавати вирази облич користувачів і виконувати пов'язані з цим дії». Наприклад, вибрати потрібний емодзі, відслідкувавши міміку людини.

Передбачається, що надалі Facebook буде використовувати FacioMetrics в фільтрах для обробки відео в трансляціях. Зараз спеціальні маски, які компанія отримала завдяки покупці іншої компанії, MSQRD, реагують на мміміку рота і рухи брів. За рахунок FacioMetrics корпорація зможе додати нові незвичайні ефекти, відзначає TechCrunch.

Компанія Facebook не повідомляє, яку сума вона заплатила за FacioMetrics.

Соцмережа останнім часом багато експериментує із функціоналом, пов'язаним із відео. Цього року у квітні Facebook запустила функцію прямої відеотрансляції. Влітку компанія додала для користувачів можливість залишати в коментарях відео. Була додана і функція SlideShow, яка компонує короткі відеоролики на основі фотографій або відео користувачів, якщо їх назбирається більше п'яти на добу. Кілька місяців тому соцмережа почала відкривати доступ до сервісу відеотрансляцій Live у веб-версії сайту. 

За даними дослідження платформи Kenshoo, рекламодавці почали витрачати більше коштів на відеорекламу в Facebook. Витрати на цей формат виросли на 155% в річному порівнянні. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
TechCrunch
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду