Канал українського відеоблогера зайняв 73-е місце у всесвітньому рейтингу  YouTube

Канал українського відеоблогера зайняв 73-е місце у всесвітньому рейтингу YouTube

11:30,
29 Вересня 2016
6647

Канал українського відеоблогера зайняв 73-е місце у всесвітньому рейтингу YouTube

11:30,
29 Вересня 2016
6647
Канал українського відеоблогера зайняв 73-е місце у всесвітньому рейтингу  YouTube
Канал українського відеоблогера зайняв 73-е місце у всесвітньому рейтингу  YouTube
Автори:
Канал українського відеоблогера з Дніпропетровської області увійшов до світового рейтингу топ-100 на YouTube.

Канал українського відеоблогера Івана Рудського EeOneGuy на YouTube зайняв 74-е місце у всесвітньому рейтингу за кількістю підписників. Вести свій канал EeOneGuy почав у 17 років, виклавши в мережу відео під назвою «Інший погляд на майнкрафт».

За кількістю переглядів український блогер знаходиться поки на 232-му місці в світі: їх у нього більше 2 млрд.  Імовірний дохід блогера за партнерською рекламою становить $ 17 900- $ 287 000 на місяць - такі цифри наводить SocialBlade.

В 2016 році канал EeOneGuy також увійшов у список найпопулярніших російськомовних відеоканалів на YouTube.

Раніше MediaSapiens писав про скарги музикантів на політику компанії YouTube щодо грошових виплат. Група UK Music стверджує, що сайт YouTube  є найбільш популярним способом, в який люди слухають музику, проте YouTube як і раніше виплачує недостатньо грошей музикантам за їх контент.

Питання про ліцензійні платежі від YouTube вже поставало в цьому році. 180 музикантів виступили з проханням провести реформу Закону про авторське право в цифрову епоху, який займається регулюванням авторських прав в інтернеті.

Також компанія YouTube стала уважніше стежити за виконанням правил щодо монетизації відео. Йдеться про монетизацію, яку автори контенту отримували за трансляцію реклами перед початком перегляду відео на YouTube.  

Багато блогерів на початку вересня отримали на пошту листи зі сповіщенням, що їх відео порушують «рекомендації щодо змісту» для рекламодавців, тому вважаються невідповідними для монетизації. Ці правила існують вже давно, але останнім часом все більше і більше відео були відзначені YouTube як такі, що не відповідають цим принципам.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Pikabu
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду