Facebook показуватиме інформативні пости вище у стрічці

Facebook показуватиме інформативні пости вище у стрічці

13:50,
15 Серпня 2016
2782

Facebook показуватиме інформативні пости вище у стрічці

13:50,
15 Серпня 2016
2782
Facebook показуватиме інформативні пости вище у стрічці
Facebook показуватиме інформативні пости вище у стрічці
Автори:
Соцмережа Facebook почала прогнозувати інформативність постів і показувати їх вище в стрічці, якщо «вони є релевантними інтересам, втягують людей в більш широкі дискусії і містять новини».

В офіційному блозі соціальної мережі йдеться про те, що головна мета зміни алгоритму стрічки новин: показувати користувачам відповідні дописи, які є важливими длся них. Зрозуміло,що для кожного користувача найважливіші дописи - різні.

Видання TechCrunch з'ясувало, за яким принципом Facebook обиратиме найбільш інформативні пости та підніматиме їх у стрічці новин. Facebook спершу проводить опитування, де користувачі оцінюють дописи на релевантність, залучення та інформативність за шкалою від 1 (не інформативно) до 5 (дуже інформативно). Пости з четвірками і п'ятірками вносять у прогнозну модель, щоб дай їй зрозуміти, що шукати.

Модель у свою чергу персоналізується під кожного користувача в залежності від його ставлення до автора, частоті коментування постів з обговоренням і типу постів, на які він зазвичай клацає. Всі ці сигнали об'єднуються з існуючими алгоритмами машинного навчання, які Facebook використовує для сканування контенту.

При цьому в компанії зазначають, що сторінки бізнесу або медіа в Facebook навряд чи побачать велику різницю в обсязі трафіку.

Раніше MediaSapiens публікував погляд Nieman Lab про те, як новий алгоритм формування стрічки новин Facebook може вплинути на ЗМІ.

Financial Times також писав про значну втрату охоплення аудиторії зі сторнони медіакомпаній після зміни алгоритму. Кількість переглядів кожного окремого матеріалу, опублікованого на офіційних сторінках компаній, впала з початку року на 42%. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Techcrunch
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду