Facebook боротиметься з провокаційними заголовками

Facebook боротиметься з провокаційними заголовками

09:48,
5 Серпня 2016
2818

Facebook боротиметься з провокаційними заголовками

09:48,
5 Серпня 2016
2818
Facebook боротиметься з провокаційними заголовками
Facebook боротиметься з провокаційними заголовками
Автори:
Соціальна мережа Facebook оголосила про зміну механізму формування стрічки новин, щоб у ній було менше статей з неінформативними та провокаційними заголовками.

Про це пише BBC.

До змін Facebook підштовхнули численні скарги: користувачі були незадоволені тим, що заголовки статей вводять в оману або не містять ключової інформації.

Мова іде про такі заголовки, як «Вона подивилась під подушку і побачила це … Я був шокований».

Компанія виділяє два види «клікбейт» заголовків (від слів Click (натиснути) та Bait (приманка).

Це заголовки, які не дають можливості заздалегідь зрозуміти зміст матеріалів («Ви не повірите, хто спіткнувся на червоній доріжці») та заголовки, які перебільшують вагу статті («Чи правда, що яблука шкідливі для вас?»).

Створений після аналізу десятків тисяч подібних матеріалів алгоритм працює за аналогією зі спам-фільтрами в електронній пошті.

Він може виявляти фрази, які часто зустрічаються у клікбейт-заголовках і визначати сторінки, які регулярно публікують подібні замітки. 

Публікації сторінок та сайтів, які погано зарекомендували себе у соцмережі, будуть рідше з’являтися у стрічках користувачів. 

Нагадуємо, нещодавно компанія Facebook відкрила інженерну лабораторію з розробки експериментальних продуктів. За словами керівника Facebook Марка Цукерберга, у новій лабораторії буде проводитися розробка іноваційних продуктів — від шоломів віртуальної реальності Oculus до літаків на сонячних батареях.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
thenextweb.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду