«Громадське радіо» почало записувати подкасти французькою

00:00,
6 Лютого 2014
1622

«Громадське радіо» почало записувати подкасти французькою

00:00,
6 Лютого 2014
1622
«Громадське радіо» почало записувати подкасти французькою
На «Громадському радіо» тепер можна почути подкасти французькою мовою. Перший уже доступний на SoundCloud.
 

Подкаст називається 'Euro Maïdan en France – comment ça marche?' («Євромайдан у Франції – як це працює?»). За форматом ця програма схожа на аудіоблог, у якому президент асоціації «Українські перспективи» Ольга Герасименко розповідає про Євромайдани у Франції.

Ведуча «Громадського радіо» і фаховий філолог французької мови Ірина Славінська розповіла нам деякі цікаві деталі, про які йдеться у програмі. Наприклад, про те, що Євромайдани у Франції організовують не тільки українці, а також про те, що французи надіслали 80 кілограмів допомоги Майдану – білизну, ліки тощо.

«Ольга дає своєрідну авторську екскурсію ініціативами Євромайданів на підтримку України у Франції», – пояснює пані Славінська, яка як фахівець координує франкомовні записи ГР.

За словами журналістки, Ольга Герасименко – одна з тих, хто «працює над нестандартним, поза межами звичних французьких кліше, висвітленням подій в Україні».

Також журналістка сказала, що в її планах – зробити програми французькою регулярними та залучати до співпраці контриб'юторів: французьких журналістів, блогерів й українців, які мешкають у Франції.

Нагадаємо, нещодавно «Громадське радіо» представило подкасти англійською та польською мовами. Англомовні записи вже стали виходити регулярно.

Джерело: Суспільне мовлення

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Wikimedia
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду