Дослідники спробували пояснити, чому жінки частіше використовують Instagram, ніж чоловіки

Дослідники спробували пояснити, чому жінки частіше використовують Instagram, ніж чоловіки

14:00,
8 Червня 2016
2198

Дослідники спробували пояснити, чому жінки частіше використовують Instagram, ніж чоловіки

14:00,
8 Червня 2016
2198
Дослідники спробували пояснити, чому жінки частіше використовують Instagram, ніж чоловіки
Дослідники спробували пояснити, чому жінки частіше використовують Instagram, ніж чоловіки
Автори:
Жінки активніше використовують соцмережу Instagram, ніж чоловіки.

Про це пише The Atlantic.

Згідно з даними ComScore, за квітень 2016 року з 108 мільйонів унікальних відвідувачів Instagram, 42% - це чоловіки, а 58% - жінки. Компанія, яка займається вимірюванням інтернет-трафіку, відзначає, що такий розрив простежувався і в минулому році.

Аліса Марвік, дослідниця соцмереж з університету Фордхем, відзначає, що користувачі Instagram  транслюють дуже різноманітні зображення - від пропаганди здорового харчування до панк-року. Але не дивлячись на різноманіття тем, більшість користувачів вибудовують своє гіперболізоване зображення того, як люди мають виглядати.

«В пересічних користувачів Instagram ми бачимо звичні стандарти краси та естетики», - відзначає дослідниця. І ця орієнтація виключно на привабливий зовнішній вигляд і є фактором, який залучає більше жіночої аудиторії в соцмережу. Instagram є магнітом для моди, дизайну і beauty-брендів, які часто орієнтовані на жінок як споживачів їхньої продукції.

Основна функція Instagram  - обмін фотографіями, які часто редагуються за допомогою різноманітних фільтрів, щоб зробити зображення привабливішим.  Соцмережа робить надзвичайно сильний акцент на тому, як виглядають речі.

«Молоді жінки переважають серед користувачів Instagram та й візуальних платформ в цілому. Instagram дає вам можливість моделювати свій зовнішній вигляд, практично на одному рівні з косметикою та іншими подібними продуктами», - коментує розрив в аудиторії соцмережі гендерна дослідниця Рейчел Сіммонс.

«Кожна хоче бути найкрасивішою дівчиною в кімнаті. Instagram надає платформу, де ви можете вести цю конкуренцію щодня. Інтернет називають великим інструментом демократії, тому можливо, те, що зробив Instagram - просто надав кожному можливість взяти участь у конкурсі краси», - пояснює Сіммонс.

Perfect365, FaceTune, Modiface, VisageLab - популярні додатки для редагування фото. Вони можуть відбілити зуби, прибрати вади шкіри та червоні очі на фото. Чоловіки, звичайно, можуть використовувати ці додатки також. Але Рейчел Сіммонс підкреслює, що дівчатка ростуть із переконанням - їх оцінюють за зовнішністю. І зовнішній вигляд - це змагання.

Катрін  Тіаденберг, соціолог та дослідниця з Талліннського університету, вважає, що перевага жінок серед користувачів Instagram може бути пов'язана з історичною традицією. «Зазвичай матері були відповідальними за сімейні фотографії в багатьох культурах. Те, що ми бачимо в Instagram, можна віднести до цієї ж сфери», - відзначає дослідниця. Ще в 19 столітті жінки із більш заможних сімей робили фото своєї сім'ї та друзів, збирали альбоми з малюнків, вирізок та фотографій.

Нагадаємо, Instagram анонсував запуск бізнес-профілів та аналітики для них.  За допомогою нового Instagram Business Tools підприємці  зможуть вести рекламні кампанії, аналізувати їх ефективність та перетворювати звичайні пости на рекламні.

Раніше Instagram змінив дизайн додатку. Оформлення стало чорно-білим, а логотип - більш мінімалістичним. Також у планах компанії - відмовитися від хронологічного показу фотографій. Instagram  планує змінити алгоритм таким чином, щоб користувач бачив ті моменти, «які його хвилюють найбільше».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Anfost
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду