Ain.ua підготувало підбірку заяв про Україну від іноземних чиновників у Twitter та YouTube

00:00,
19 Лютого 2014
1667

Ain.ua підготувало підбірку заяв про Україну від іноземних чиновників у Twitter та YouTube

00:00,
19 Лютого 2014
1667
Ain.ua підготувало підбірку заяв про Україну від іноземних чиновників у Twitter та YouTube
У зв’язку з подіями у Києві закордонні посадовці виступили із заявами щодо засудження кровопролиття і поширили їх через інтернет. Видання ain.ua зібрало найбільш резонансні заяви іноземних чиновників у Тwitter, а також відео-звернення Кетрін Ештон через YouTube.

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц

Мартін Шульц написав у своєму офіційному Twitter-аккаунті, що шокований та розчарований повідомленнями про вбивства українських демонстрантів. «Не насильство, а лише стриманість та діалог – реальний шлях виходу із кризи», – написав він.

Верховна представниця ЄС із закордонних справ Кетрін Ештон

Верховна представниця ЕС із закордонних справ та політики безпеки Кетрін Ештон стурбована ескалацією насильства в Києві та повідомленнями про жертв. Так вона висловилася у своєму відео зверненні. За словами дипломатки, українська криза має бути вирішена у парламенті.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський написав у своєму Twitter, що вчорашня трансляція з Києва нагадала йому військовий стан у Польщі в 80-их роках. На думку Сікорського, владі не вдасться обєднати чи реформувати Україну. Він поклав відповідальність за події у Києві на владу.

Американський сенатор Крістофер Мерфі

Сенатор США Кріс Мерфі написав у своєму Twitter, що стежить за подіями в Києві з великою тривогою. Він вважає також, що Віктору Януковичу саме настав час проявити лідерські якості та поміркованість.

 

МЗС Росії

В той же час Міністерство закордонних справ Росії звертається не до президента України, а до опозиції. Росія вважає, що саме опозиція винна в загостренні ситуації у Києві. МЗС РФ закликало опозиціонерів відмовитися від загроз та налагодити діалог із владою.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
twitter.com/MartinSchulz
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду