Facebook назвав найбільш обговорювані ігри 2015 року

Facebook назвав найбільш обговорювані ігри 2015 року

11:50,
15 Грудня 2015
1463

Facebook назвав найбільш обговорювані ігри 2015 року

11:50,
15 Грудня 2015
1463
Facebook назвав найбільш обговорювані ігри 2015 року
Facebook назвав найбільш обговорювані ігри 2015 року
Автори:
Адміністрація соціальної мережі Facebook на підставі користувацьких переваг склала рейтинг найбільш обговорюваних ігор 2015 року.

Топ-10 очолив футбольний симулятор FIFA 15, який вийшов у вересні 2014 року і є 22-ї грою із загальної серії ігор FIFA, повідомляється на сайті Yearinreview.fb.

Розробникам вдалося поліпшити поведінку м'яча і його фізику, також були додані повністю анімовані трибуни, як ніколи реалістичне реагування сітки та кутових прапорців на потрапляння м'яча, з'явились реалістичні емоції на обличчях гравців.

Друге місце зайняв файтинг Mortal Kombat X, який вийшов у квітні 2015 року на платформи Microsoft Windows, PlayStation 4 і Xbox One. У порівнянні з попередніми частинами, додана можливість взаємодіяти з навколишнім середовищем, зокрема використовувати компоненти середовища в якості зброї.

Трійку лідерів завершують творіння студії Bethesda Softworks - Fallout 4 та створений за мотивами її сюжету додаток Fallout Shelter. Дія Fallout 4 розгортається в світі, зруйнованому ядерною війною. Головний герой є вихідцем з Притулку 11. На самому початку гравець повинен визначитися з зовнішністю, ім'ям і статтю персонажа.

Крім сюжетних квестів, гравець зможе подорожувати, модифікувати озброєння, охороняти населення від рейдерів і супермутантів пустищ, а також створюватипредмети з практично будь-якого матеріалу. Розвиток персонажа в Fallout 4 заснований на семи характеристиках системи S. P. E. C. I. A. L. – сила, сприйняття, витривалість, харизма, інтелект, спритність і удача.

ТОП-10 найбільш обговорюваних ігор 2015 року:

  1. FIFA15
  2. Mortal Kombat X
  3. Fallout Shelter & Fallout 4
  4. Batman: Arkham Knight
  5. The Witcher 3: Wild Hunt
  6. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  7. Dying Light
  8. Star Wars: Battlefront
  9. Pac-Man 256
  10. Halo 5: Guardians
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Reuters
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду