C виходом нової версії операційної системи watchOS 2 власникам розумних годинників Apple Watch також став доступним додаток для спілкування Facebook Messenger.
Про це пише портал 4pda.ru.
Він концентрується на найнеобхідіших функціях. Facebook Messenger дозволяє приймати і відправляти за допомогою годинника голосові повідомлення. Також наявна підтримка текстових повідомлень, стікерів і навіть «лайків».
Так, якщо ви отримали повідомлення від друга, то вистачить повернути своє зап’ястя і відповісти на повідомлення без необхідності діставати з кишені телефон.
Крім того, оновлена версія Facebook Messenger додає в результати пошуку iPhone контакти і листування з програми.
У липні додатком Messenger стало можливо користуватися без аккаунта в Facebook. По суті, новий формат Messenger припускає, що, як і в багатьох інших програмах для спілкування, все, що потрібно зробити для того, щоб почати спілкування, – це ввести свій номер телефону і повний список контактів, які вже зареєстровані в додатку. Разом з тим, якщо користувач вибере такий формат Messenger, то він не зможе спілкуватися за його допомогою з друзями з Facebook без наявності їх номерів телефону.
Нагадуємо, що соцмережа Facebook
вирішила урізноманітнити кнопку «like» («Мені подобається») декількома варіантами, які відображають емоційні відтінки звичної реакції користувача. Палітра видів реакції користувача поповнилася шістьма новими елементами, які з'являються при натисканні та утриманні кнопки «like». Це - «angry», «sad», «wow», «ха-ха», «yay» and «love».
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена