Facebook відкриє перший офіс в Африці

Facebook відкриє перший офіс в Африці

15:05,
1 Липня 2015
2501

Facebook відкриє перший офіс в Африці

15:05,
1 Липня 2015
2501
Facebook відкриє перший офіс в Африці
Facebook відкриє перший офіс в Африці
Автори:
Facebook відкриє офіс в Йоханнесбурзі (найбільше за кількістю населення місто в Південно-Африканській республіці).

Про це повідомляє The Telegraph.

Цьогоріч кількість користувачів соціальної мережі з країн Африки склала 120 млн осіб. Для порівняння, восени 2014 року їх було близько 20 млн.

В офісі Facebook в ПАР працюватиме 25 осіб. Компанія зосередиться на роботі з ринками ПАР, Кенії та Нігерії. Основним напрямом роботи стане мобільна реклама. В Африці близько 80% користувачів заходять в Facebook саме з мобільного телефону.

Внесок Facebook в світову економіку в 2014 році оцінили в 227 мільярдів доларів. Кількість користувачів соцмережі становить близько 1,5 мільярдів осіб. Завдяки Facebook було створено 4,5 мільйонів робочих місць.

Капіталізація Facebook досягає 275 мільярдів доларів.

24 червня додаток Messenger запрацював без прив'язки до Facebook. На стартовій сторінці Messenger доступна опція Not on Facebook. За її допомогою можна створити обліковий запис, надавши тільки ім'я, телефонний номер і фотографію, яка буде відображатися навпроти імені. 

Того ж дня Facebook повідомив, що розробники компанії у сфері штучного інтелекту створили алгоритм, який може визначати особу людини на світлині, навіть якщо її обличчя не видно.

Як повідомлялось раніше, Facebook-аккаунт Тараса Березовця заблокували на добу за те, що він поширив пост про українську націю. Того ж дня був заблокований акаунт народного депутата Бориса Філатова, який перепостив повідомлення нардепа Борислава Берези. Окрім того, спільнота «УКРОП - Український Опір» була видалена адміністрацією Facebook.

Також 4 червня Андрій Бондар опублікував критичну колонку, в якій  писав про подвійні стандарти Facebook, які змушують думати про те, що позов на її адміністрацію – єдиний вихід із ситуації, що склалася.

10 червня у відповідь на петицію користувачів, у Facebook пояснили, що соцмережа не порушувала власних стандартів, а тому українців блокують виключно в рамках правил.

Водночас 2 дні тому, 15 червня, Бельгія  подала до суду на Facebook через втручання у приватне життя.

18 червня Facebook розпочав діалог з українською стороною та пообіцяв ретельніше моніторити український сегмент соцмережі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
techtrendske
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду