У тюрмах США в’язнів карають за використання соцмереж

У тюрмах США в’язнів карають за використання соцмереж

10:02,
17 Лютого 2015
2964

У тюрмах США в’язнів карають за використання соцмереж

10:02,
17 Лютого 2015
2964
У тюрмах США в’язнів карають за використання соцмереж
У тюрмах США в’язнів карають за використання соцмереж
Автори:
У Південній Кароліні (США) в’язням призначили найтяжче дисциплінарне покарання – одиночне ув’язнення – за використання Facebook.

Про це йдеться у публікації Electronic Frontier Foundation.

Автор статті Дейв Маасс (Dave Maass) зазначає, що у тюремній системі Південної Кароліни користування Facebook’ом є порушенням, рівноцінним убивству, втечі, зґвалтуванню чи взяттю заручника.

Маасс пояснює, що в’язні інколи просять перевіряти їхні аккаунти своїх рідних. Часто вони користуються соцмережами самостійно за допомогою контрабандних мобільних телефонів.

Він посилається на документ Департаменту виконання покарань згаданого штату, в якому доступ до соцмереж розглядається порушення тюремних правил першого рівня.

В’язні, які публікували дописи у Facebook, можуть бути позбавлені деяких привілеїв, як-от доступу до телефону чи відвідин гостей, або ж опинитися в одиночній камері.

Покарання призначаються окремо за кожен день, коли ув’язнений публікував щось у соціальній мережі, наприклад Facebook чи Twitter. Це означає: якщо людина по одному разу опублікувала щось у понеділок та середу, це розглядатиметься як два окремих порушення. Водночас 50 постів у соцмережі в один день розцінюватимуться як одне порушення.

За останні три роки у Південній Кароліні за використання соціальних медіа (переважно Facebook) було застосовано 432 випадки дисциплінарних стягнень щодо 397 в’язнів.

Серед них 40 отримали понад два роки одиночного ув’язнення, а 16 – більше десяти років відбування покарання в одиночній камері.

Один в’язень, Тайхім Генрі (Tyheem Henry), повинен відбути 37 років одиночного ув’язнення за те, що зробив 38 постів у Facebook.

Серед  трьох осіб, хто отримав понад два десятиліття одиночного ув’язнення, ніхто не має змоги відбути повне покарання, оскільки їхній термін ув’язнення збігає до 2025 року.

Проте навіть попри це в’язні не зможуть відбути весь термін в одиночній камері. Департамент виконання покарань Південної Кароліни призупинив їх у зв’язку із браком камер.

Як пише СNN, минулого тижня, уряд почав згортати практику жорстких покарань за використання соціальних медіа. Планується, що максимальний термін одиночного ув’язнення становитиме 60 днів, а за гарну поведінку людини його припинятимуть достроково.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
cnn.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду