Facebook випустила ще один безкоштовний антивірус

Facebook випустила ще один безкоштовний антивірус

17:07,
4 Грудня 2014
3108

Facebook випустила ще один безкоштовний антивірус

17:07,
4 Грудня 2014
3108
Facebook випустила ще один безкоштовний антивірус
Facebook випустила ще один безкоштовний антивірус
Соціальна мережа у партнерстві з компанією Eset презентувала третій безкоштовний антивірус, що сканує комп’ютер прямо із Facebook.

Про це повідомляє The Guardian.

Facebook випустив безкоштовну антивірусну програму, яка відстежує шкідливу активність та сканує інфіковані комп’ютери прямо із соціальної мережі.

Програмне забезпечення було створене компанією Eset і має на меті захистити Facebook-аккаунти.

«Наша мета – запропонувати користувачам правильну технологію для поліпшення їхнього досвіду на наших сервісах та кращого захисту їхніх пристроїв», - каже розробник Facebook Четан Говда (Chetan Gowda), відповідальний за боротьбу зі спамом.

Він переконаний, що ESET Online Scanner для Facebook допоможе відчутно зменшити кількість шкідливих лінків «серед трильйонів кліків, що здійснюються щодня у соцмережі».

У 2012 році Facebook вже випускав сервіс, що визначає шкідливу активність аккаунтів соцмережі. Користувачам, чиї комп’ютери були запідозрені у зараженні вірусами, пропонувалося безкоштовне антивірусне програмне забезпечення.

У травні Facebook оголосив про своє партнерство із двома антивірусними компаніями: F-Secure та Trend Micro. Зараз до них долучилася Eset.

За словами Четана Говди, більша кількість провайдерів збільшує шанси на знешкодження загроз і допоможе користувачам соцмережі убезпечити їхню інформацію.

Залогінюючись у Facebook, користувачі отримуватимуть сповіщення про наявність спам-повідомлень та інфікованих лінків. Потім можна буде скачати та встановити невеличку програму для сканування комп’ютера, однак перебіг сканування відслідковуватиметься у самій соцмережі.

Нововведення відбулося після того, як стало відомо про зростання кількості шахрайств та шкідливих програм, що поширюються за допомогою Facebook.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blogspc.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду