Три найбільші компанії зі звукозапису судяться із «ВКонтакте»

Три найбільші компанії зі звукозапису судяться із «ВКонтакте»

00:00,
4 Квітня 2014
1338

Три найбільші компанії зі звукозапису судяться із «ВКонтакте»

00:00,
4 Квітня 2014
1338
Три найбільші компанії зі звукозапису судяться із «ВКонтакте»
Три найбільші компанії зі звукозапису судяться із «ВКонтакте»
Три музичні гіганти Sony, Universal та Warner подали судові позови проти соцмережі «ВКонтакте», звинувативши її у «великомасштабному порушенні авторських прав». Про це повідомляє Російська служба BBC.

Кожна із трьох компаній подала власний позов до «ВКонтакте». Їхні дії координує Міжнародна федерація виробників фонограм (IFPI).

Sony, Universal та Warner звинуватили російську соцмережу у створенні «величезної бібліотеки» музичних творів, на які у них немає жодних прав. Компанії-гігінти мають намір добиватися прийняття у Росії судового рішення, яке б постановило видалити ці файли із ресурсу.

«Ми регулярно підіймали цю проблему впродовж тривалого часу, – заявила глава IFPI Френсіс Мур. – Ми запропонували VK припинити порушення та розпочати переговори з музичними компаніями, щоб відкрити легальний сервіс».

Однак, за словами очільниці IFPI, соцмережа досі не зробила дієвих кроків із вирішення проблеми, і саме тому було прийнято рішення подати до суду.

Sony, Universal та Warner заявляють, що популярність «ВКонтакте» та наявність у ній музичної бібліотеки ускладнюють створення системи легальних музичних послуг в Росії.

Керівник російської Національної федерації музичної промисловості Леонід Агронов з цього приводу вважає, що судова справа проти «ВКонтакте» піде на користь всій російській музичній індустрії.

Як повідомляє BBC, представник «ВК» відмовився прокоментувати цю ситуацію.

Популярну російську соцмережу вже давно звинувачують в порушенні авторських прав. Впродовж останніх чотирьох років вона фігурує у щорічних звітах американського міністерства торгівлі, присвячених аналізу «сумнівних ринків».

В листопаді 2012 року російський суд визнав «ВК» винною у незаконному поширенні ліцензійної музичної продукції, що належить Gala Music Group.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
vk.com/ldkcopyright
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду