«Эхо Москвы» звільнило журналіста за допис у Твіттері

«Эхо Москвы» звільнило журналіста за допис у Твіттері

14:30,
6 Листопада 2014
2406

«Эхо Москвы» звільнило журналіста за допис у Твіттері

14:30,
6 Листопада 2014
2406
«Эхо Москвы» звільнило журналіста за допис у Твіттері
«Эхо Москвы» звільнило журналіста за допис у Твіттері
Російська радіостанція «Эхо Москвы» звільнила журналіста Олександра Плющева за допис в особистому твіттер-аккаунті.

Як пише slon.ru, про звільнення журналістові розповіла генеральний директор радіостанції Катерина Павлова. Сам Олександр Плющев зазначив, що не був ознайомленим із наказом про звільнення, а головред «Эха Москвы» Олексій Венедиктов дізнався про ситуацію від звільненого журналіста.

За повідомленням газети «Ведомости», Олексій Плющев був звільнений через те, що «проігнорував норми професійної журналістської етики, норми закону про засоби масової інформації та статут редакції “Эхо Москвы”». Цю інформацію газета публікує з посиланням на прес-реліз холдингу «Газпром-медиа», який володіє радіостанцією. При цьому конкретний привід для звільнення не зазначається.

За словами помічниці Олексія Венедиктова Лесі Рябцевої, редакція вважає звільнення журналіста незаконним, оскільки воно відбулося без відома Олексія Венедиктова.

«За нашим статутом, як усім добре відомо, будь-які санкції стосовно творчих працівників можуть прийматися винятково за поданням та підписом головного редактора», - зазначила вона.

Олександра Плющева звільнили наступного дня після того, як він у своєму Твіттер-аккаунті  висловився з приводу загибелі заступника голови правління російського Зовнішньоекономічного банку Олександра Іванова. Журналіст нагадав, що раніше банкір збив на своєму авто літню жінку та не був покараний за це.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
commons.wikimedia.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду