Twitter надаватиме рекламні послуги у ще 12 європейських країнах

00:00,
26 Серпня 2014
1438

Twitter надаватиме рекламні послуги у ще 12 європейських країнах

00:00,
26 Серпня 2014
1438
Twitter надаватиме рекламні послуги у ще 12 європейських країнах
Корпорація Twitter збирається поширити свою рекламну мережу на ще 12 країн Центральної та Східної Європи, в тому числі Україну. Про це повідомляє Financial Times.

Йдеться про Австрію, Боснію та Герцеговину, Болгарію, Хорватію, Чехію, Македонію, Румунію, Сербію, Словенію, Швейцарію, Португалію та Україну.

«Ми бачимо попит від брендів [у цих країнах]», - сказав Алі Джафарі (Ali Jafari), керівник Twitter із прямого продажу в Європі та Африці.

За його словами, підприємці самі прагнули працювати із сервісом мікроблогів.

Відтепер бізнесмени у згаданих країнах отримають змогу публікувати у сервісі мікроблогів платні повідомлення, маркетингове відео, фото і т.п.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
clickreadshare.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду