Twitter-кампанія на підтримку поліції Нью-Йорка переросла в акцію протесту

00:00,
23 Квітня 2014
968

Twitter-кампанія на підтримку поліції Нью-Йорка переросла в акцію протесту

00:00,
23 Квітня 2014
968
Twitter-кампанія на підтримку поліції Нью-Йорка переросла в акцію протесту
Нью-йоркський департамент поліції (The New York City Police Department) учора попросив людей публікувати у Twitter фотографії з поліцейськими із хештегом #myNYPD. Відповідь громадян виявилася неочікувано негативною, повідомляє CNN.

Користувачі Twitter почали завантажувати під хештегом #myNYPD фото, що демонструють жорстокість та негідну поведінку поліції.

На запитання щодо кампанії представниця нью-йоркської поліції почала її захищати: «NYPD створює нові шляхи ефективної комунікації з громадою. Twitter забезпечує відкриту платфому для нецензурованого обміну думками. Цей відкритий діалог на користь нашому місту».

Серед учасників кампанії були і такі, які захищали поліцію, нагадували про те, що «є багато хороших копів».

CNN зауважує, що це не перший випадок провалу рекламної кампанії у соцмережах. 2012 року McDonald's створив хештеш #McDstories і поросив споживачів ділитися найкращими спогадами про їхній заклад. Через кілька годин кампанію зупинили через жахливі історії користувачів про отруєння їжею, а також нігті та комах.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
twitter.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду