Найбільше негативу про владу в новинах дає 5 канал — моніторинг

Найбільше негативу про владу в новинах дає 5 канал — моніторинг

18:47,
16 Лютого 2022
1637

Найбільше негативу про владу в новинах дає 5 канал — моніторинг

18:47,
16 Лютого 2022
1637
Найбільше негативу про владу в новинах дає 5 канал — моніторинг
Найбільше негативу про владу в новинах дає 5 канал — моніторинг
За тиждень у новинах каналу вийшло стільки критичних щодо влади матеріалів, скільки на всіх інших каналах вибірки, разом узятих.

5 канал утримав лідерство за кількістю негативних матеріалів про владу серед телеканалів із вибірки «Детектора медіа». У моніторинговий тиждень 31 січня — 5 лютого 2022 року таких матеріалів у новинах 5 каналу зафіксували десять — удвічі більше, ніж у жовтні. 5 канал дав стільки негативних матеріалів про владу, скільки всі інші канали вибірки моніторингу «ДМ», разом узяті. Про це йдеться у лютневому випуску моніторингу «Про що мовчали теленовини».

У лютому кількість матеріалів з ознаками замовності в новинах 5 каналу зросла більш ніж удвічі. 5 канал за тиждень показав тринадцять матеріалів, які мали ознаки замовності, випередивши за кількістю підозрілих сюжетів і повідомлень ICTV та «1+1». У попередні моніторингові періоди в новинах 5 каналу виходило по 4—6 таких матеріалів. Також саме на 5 канал, який з листопада 2021 року формально вже не належить Петрові Порошенку, припало шість із дев’яти позитивних згадок про «Європейську солідарність» — партію, яку очолює колишній власник каналу. Більше про порушення стандартів у теленовинах читайте в матеріалі «Детектора медіа».

«Про що мовчали новини…» — це дослідження порушення стандартів інформаційної журналістики, ознак замовності, цензури та замовчування важливих тем у новинах суспільно-політичної тематики семи центральних телеканалів — «Інтера», «1+1», СТБ, ICTV, 5-го каналу, «України» і «UA: Першого». Громадська організація «Детектор медіа» проводить його з 2015 року. Це найбільш ґрунтовний аналіз якості новин українських телеканалів, заснований на розробленій експертом «Інтерньюз-України» Ігором Кулясом прозорій методології. Це ресурсомістке (вивіряється кожна цифра) дослідження новин, які виходять в ефір телеканалів протягом одного тижня, проводиться раз на квартал.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Теги:
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду