Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Дві радіоведучі BBC провели програму голяка
Як зазначають на ВВС, пані Гарборн і Ейлс є одночасно ведучими й репортерами радіопроекту «Голий подкаст» (The Naked Podcast), який налічує вже 10 випусків.
Один із ефірів ведучі присвятили темі тіла та ідентичності. «Це дуже незвично і дискомфортно, але так ми всі рівні», – жартували вони ефірі.
Дженні Ейлс розповіла, що ідея роздягнутися виникла у її колеги. «Коли Кет це придумала, я змусила її це зробити. Я подумала, що це геніально і сміливо – бути голими...Після п'яти хвилин розмови, ти забуваєш, що гола», – каже ведуча.
Кет Гарборн зізналася, що тема програми для неї була дуже особистою.
«Нам обом за 30 років. Жінки витрачають дуже багато часу для зміни свого тіла – щоб схуднути чи краще засмагнути, мати хвилясте чи пряме волосся. Коли я дивлюся на фотографії себе молодшої, то думаю: "Вау, я мала блискучий вигляд". Але тоді я думала, що товста чи негарна», – зазначила вона.
Пані Гарборн додала, що цей ефір The Naked Podcast став трансформацією через досвід. Вона зізналася, що їй було важко роздягнутися, але тепер вона почувається сильнішою і щасливішою.
Обидві ведучі ВВС розповіли, що завдяки цьому ефіру почули багато історій про дівчат, які мали сильні психологічні переживання через свою зовнішність.
Кет Гарборн і Дженні Ейлс додали, що завдяки цьому випуску отримали позитивний досвід і схвальні відгуки від співрозмовниць.
Їх підримав колега Джонатан Ковап (Jonathan Cowap) з BBC Radio York, який також обговорював у своєму ефірі ставлення до тіла та оголення.
11am @BBCYork Do you have issues with body image & nakedness? Discussing the new Naked Podcast with Jenny & Kat from @TheNakedPodcast team @KatHarbourne & @JennyYorksNews #nakedpodcast #bodyimage pic.twitter.com/pNnohxrIFk
— Jonathan Cowap (@joncowap) 17 апреля 2018 г.
Нагадаємо, що відповідно до результатів дослідження Центру емоційного здоров'я в университеті Маккуорі, фотографії друзів у соцмережах мають найбільший вплив на формування образу тіла. Молоді жінки схильні відчувати почуття провини або сорому за власне тіло радше через селфі друзів на Facebook, аніж через знімки моделей або знаменитостей, які вони бачать в журналах. Також часто це може спонукати їх до непотрібних обмежень у харчуванні.