Розпочало мовлення FM-радіо «Голос Донбасу»

Розпочало мовлення FM-радіо «Голос Донбасу»

18:46,
4 Грудня 2015
3802

Розпочало мовлення FM-радіо «Голос Донбасу»

18:46,
4 Грудня 2015
3802
Розпочало мовлення FM-радіо «Голос Донбасу»
Розпочало мовлення FM-радіо «Голос Донбасу»
Автори:
У грудні у тестовому режимі розпочала FM-мовлення нова радіостанція «Голос Донбасу», що є складовою Донецької філії НТКУ (колишня Донецька ОДТРК). Планується, що після тестового випробування нова радіостанція буде мовити 24 години на добу на території, звільненій від терористів.

Як повідомляє «Урядовий портал», проект реалізовано завдяки взаємодії цивільних та військових відомств, медійних організацій.

Раніше Донецька обласна державна телерадіокомпанія (ОДТРК) не мала радіомовлення в FM-діапазоні. Держкомтелерадіо повідомляє, що ініціювало створення радіо у рамках відновлення українського мовлення на території Донбасу. Військові прорахували частоти та встановили три передавачі для поширення сигналу.

Було створено редакцію радіостанції, розроблено концепцію мовлення, для реалізації проекту були залучені інформаційні партнери. Головним редактором «Голосу Донбасу» став Юрій Табаченко, заступником головного редактора – Наталя Маєвська.

Програма «Голосу Донбасу» складатиметься з щогодиннних блоків новин. Замість типових для  FM-мовлення розважальних программ в ефірі буде багато корисної інформації – про ситуацію на лінії розмежування, центри допомоги вимушеним переселенцям, шляхи вирішення соціально-побутових проблем населення. Окремий блок программ буде присвячено військовим, які несуть службу у зоні АТО. Також в ефір виходитимуть мистецькі, культурологічні, спортивні програми, звучатиме сучасна українська музика.

Допомагатимуть створювати контент нової радіостанції усі регіональні філії НТКУ (колишні ОДТРК), три канали НРКУ, «Радіо Свобода», «Громадське радіо» та інші.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: "Корреспондент.net"
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду