Сьомий сезон «Різдвяного радіо»:  класика та простота

Сьомий сезон «Різдвяного радіо»: класика та простота

10:00,
1 Грудня 2015
2848

Сьомий сезон «Різдвяного радіо»: класика та простота

10:00,
1 Грудня 2015
2848
Сьомий сезон «Різдвяного радіо»:  класика та простота
Сьомий сезон «Різдвяного радіо»:  класика та простота
Автори:
Сьогодні львівська компанія MJoy Multimedia відкриває сьомий сезон інтернет-радіостанції «Різдвяне радіо». Він традиційно триватиме до 19 січня.

Слухати радіо можна у новому мультимедійному плеєрі.  

Кожен сезон «Різдвяного радіо» має свою концепцію, від якої залежить музичне та програмне наповнення. 

«Особливість нинішнього року – це простота й доступність, в першу чергу у музичному контенті, - розповів MediaSapiens Роман Заяць, керівник MJoy Multimedia. - На сьомий рік ми ризикнули ввести класичну музику. Музику, яка витримала випробування часом, музику, яка дарує рівновагу, яка, як мінімум, не заважає. Ми не протиставляємо класику іншій музиці, ми пробуємо привернути увагу до мелодій, які, згідно з стереотипами, вважаються складними для сприйняття та для більшості є мало відомими. Хто має потребу - той почує».

Окрім класики лунатимуть й інші композиції, однак, за словами пана Романа, від «всюдисущої поп-музики» цього разу вирішили відмовитись: тож слухачі не  почують таких композицій як, наприклад, Last Christmas чи All I Want For Christmas Is You.

«Простоти дотримуємось і в звуковому оформленні радіо: без шаблонних сміхів Санти, без надто рекламного скрипу снігу.  Все це ми вже випробували у попередніх сезонах», - додає Роман Заяць.

Секрети цьогорічного програмного наповнення він не розкриває: команда ще працює над ним – є ідеї щодо кулінарних ефірів та спеціальних «живих» ефірів на Різдво.

«Різдвяне радіо» - неприбутковий проект, який є «подарунком від MJoy Multimedia» для створення відповідного настрою, особливо для компаній сегменту HoReCa. «Хоча цього сезону плеєр "Різдвяного" має посилання на добровільні пожертви, але ми не спамим цим. Так, нам буде приємно відчути, що ми недаремно це робимо вже сьомий рік поспіль», - каже пан Роман.

Радіо слухають у різних областях - покриття по онлайн аудиторії України  майже рівномірне: «За минулий сезон у нас зафіксовано понад 18 тис. унікальних IP конектів. А як відомо, за однією IP-адресою можуть бути закріплені цілі офіси, кафе, готелі тощо. Тож реальна аудиторія, як мінімум, в декілька разів більша. 85 % нашої аудиторії мешканці України, кожного року зростає аудиторія європейських країн – зокрема, це такі країни як Польща, Німеччина, США, Італія». У зв’язку із зростанням аудиторії, цього року відбувся перехід на потужніші сервери, аби уникнути перебоїв ефіру.

Нагадаємо, що «Різдвяне радіо» з’явилось у 2009 році.

Особливістю минулого сезону був вінтажний стиль, який було використано як в оформленні, так і в музичному наповненні. Акцент був зроблений на темі примирення – в ефірі зачитували листівки часів Першої світової війни, в яких, зокрема, лунали спогади військових про святкування на фронті. 

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Скрін-шот Різдвяне Радіо
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду