Тіна Канделакі оголосила про можливе припинення співробітництва із каналом СТС

00:00,
23 Грудня 2011
1251

Тіна Канделакі оголосила про можливе припинення співробітництва із каналом СТС

00:00,
23 Грудня 2011
1251
Тіна Канделакі оголосила про можливе припинення співробітництва із каналом СТС
Телеведучий СТС Михайло Шац звинуватив Тіну Канделакі у спробі обмовити його та його дружину, ведучу СТС, Тетяну Лазарєву,  перед керівництвом каналу. Канделакі відповіла на це у своєму блозі, відзначивши, що за подібних обставин, без відновлення справедливості, вважає свою подальшу роботу на каналі неможливою.

Розвиток цієї ситуації розпочався з допису у блозі співробітника СТС Михайла Шаца. «Як виявилося, два дні тому Тіна Канделакі у розмові з керівництвом мого рідного каналу СТС, з’ясовувала, чи в курсі канал і його керівництво, що їх співробітник Михайло Шац і його дружина знялися у «сумнівних роликах, які закликають з’являтися на мітинг 24 грудня». До честі керівництва, воно відповіло, що і Михайло, і дружина його, достатньо дорослі люди, і самі вирішують, як, кого і куди закликати», – написав Шац, закликавши Канделакі «зупинитися».

У свою чергу Канделакі відповіла на цей пост, відзначивши, що вони з В’ячеславом Муруговим [генеральним продюсером СТС – MS] дійсно «не раз обговорювали Тетяну [Тетяну Лазарєву, ведучу СТС, дружину Михайла Шаца – MS] та Михайла, що навряд чи може когось здивувати, оскільки ми працюємо на одному каналі».

При цьому ведуча наголосила, що жодні ролики із керівництвом СТС не обговорювала. «У розмові, про яку говорить Михайло, було одне питання. Я спитала у Слави, чи дивився він зібрання оргкомітету московського мітингу. Про жодні ролики мови взагалі не було, що В’ячеслав Муругов підтвердить, у тому числі й Михайлу, якщо він все ж таки наважиться задати Славі питання напряму, про що ж була наша з ним розмова, а не керуватися чутками та плітками».

«Участь всіх спільних знайомих у мітингах обговорюють всі, і нічого дивного у цьому немає. Що стосується Михайла, дивно бути найбільш затребуваним ведучим у країні, більш за всіх вести корпоративи за кеш, у тому числі і державних компаній, і звинувачувати державу у нечесності. Однак це вже нікого не дивує. Здивуванням із В’ячеславом обмінялися, не приховую», – додає Канделакі.

Пізніше у блозі Тіни Канделакі з’явився пост, у якому ведуча вказала на можливе припинення співробітництва із СТС. «Оскільки В’ячеслав Муругов опинився у вкрай делікатній ситуації, вимагати від нього коментарів і переказу нашої з ним розмови я не можу. Але продовжувати роботу на каналі у обставинах, що склалися, не вважаю за можливе. Думаю, без відновлення справедливості і правди наше співробітництво потрібно припинити», – відзначила Канделакі, додавши, що самого Шаца вона чекатиме у суді.

Оновлено: У продовження теми «Коммерсанть» (розмова журналіста «Коммерсанъ», Канделакі і Шаца)

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Тіна Канделакі / TV-Kino
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду