Facebook дозволить користувачам контролювати їхню появу у Sponsored Stories

00:00,
22 Червня 2012
948

Facebook дозволить користувачам контролювати їхню появу у Sponsored Stories

00:00,
22 Червня 2012
948
Facebook дозволить користувачам контролювати їхню появу у Sponsored Stories
Раніше поява у Sponsored Stories ніяк не контролювалася користувачами, однак тепер ситуація зміниться, повідомляє MediaWeek.

Sponsored Stories – тип реклами, у якому вказується, які продукти чи бренди «лайкають» друзі користувачів.

Відтепер користувачі зможуть зробити так, щоб інформація про їхні «лайки» не відображалася у цьому рекламному сервісі.

Facebook вводить цей функціонал за рішенням суду, раніше п’ять користувачів соцмережі подали позов до каліфорнійського суду, заявивши що публікація інформації у Sponsored Stories без їхнього дозволу є антизаконною.

Facebook погодилася створити «зрозумілий функціонал», за допомогою якого можна буде відрегулювати свою появу у рекламних сервісах. Компанія також виплатить $10 млн. на користь організацій, що навчають людей механізму налаштування приватності даних у соціальних мережах.

Представники Facebook, як відзначає MediaWeek, не прокоментували цю ситуацію, а також не оголосили термін втілення вищезгаданого функціоналу в життя.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaWeek
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду