Аудиторія BBC скаржиться на надмірну увагу до пологів Кейт Мідлтон

00:00,
31 Липня 2013
991

Аудиторія BBC скаржиться на надмірну увагу до пологів Кейт Мідлтон

00:00,
31 Липня 2013
991
Аудиторія BBC скаржиться на надмірну увагу до пологів Кейт Мідлтон
Корпорація BBC стикнулася зі шквалом критики з боку глядачів і слухачів через те, що надто ретельно висвітлювала народження дитини Принца Вільяма та Герцогині Кейт Мідлтон. Зареєстровано 1853 скарги.

Найбільше критикували програму Today на Radio 4. Один зі слухачів звинуватив шоу в тому, що ведучі висвітлювали народження Принца Джорджа Олександра Луї (George Alexander Louis) на рівні низькоякісного таблоїду. Окрім надмірної уваги до події, програму звинуватили в упередженості на користь королівської родини.

«Хіба ми дійсно потребуємо інформації, що під час пологів нічого не сталося, і немає ніякої більш важливої інформації?», – каже слухач.

Інший слухач, М. Вільямсон (M. Williamson), скаржився: «Чому флагманська програма BBC, яка має давати серйозні новини, висвітлює народження хлопчика так, ніби це якийсь таблоїд?»

«Концентроване висвітлення програмою Today звичайного природного явища було огидно чути, і я здогадуюсь, як незручно було двом професіоналам, які в той день вели програму», – відзначив інший слухач.

Дуглас Харді (Douglas Hardy) з Лондона сказав, що було дуже дивно постійно чути в ефірі медичні довідки: «Я чув пару разів, як журналісти говорять, що природні пологи мають свої складнощі. Хіба це новина?»

Джуд Коннор (Jude Connor) з Брістоля cказав: «Ви перестаралися, Today, World at One, PM і всі інші програми. Мільйони людей узагалі не хвилює ця тема».

Представники BBC кажуть, що скарги треба розглядати в контексті мільйонної аудиторії слухачів, глядачів і читачів.

«Кожного разу, коли ми висвітлюємо масштабну тему, ми очікуємо інтенсивний зворотній зв’язок, ми знаємо, що наша аудиторія має свою точку зору», – зазначають в BBC.

Джерело: The Telegraph

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
LEFTERIS PITARAKIS/AP
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду