«Еспресо.TV» занепокоєний тим, що НТКУ надав ефір тільки «Громадському ТБ»

00:00,
25 Лютого 2014
716

«Еспресо.TV» занепокоєний тим, що НТКУ надав ефір тільки «Громадському ТБ»

00:00,
25 Лютого 2014
716
«Еспресо.TV» занепокоєний тим, що НТКУ надав ефір тільки «Громадському ТБ»
Головний редактор «Еспресо.TV» Вадим Денисенко заявляє, що процес формування суспільного мовлення в Національній телекомпанії (НТКУ) має відбуватися прозоро та відкрито.

Про це він повідомив у своєму листі, адресованому  тимчасово виконуючому обов'язки генерального директора НТКУ Олександру Пантелеймонову, повідомляє сайт каналу.

Зокрема Вадим Денисенко зазначив, що телеканал «Еспресо.TV» висвітлює події на Майдані Незалежності з першого дня, трансляції каналу використовувалися багатьма українськими та іноземними ЗМІ.

«Ми занепокоєні тим, що нам не надходять пропозиції від НТКУ, подібні до тих, які Ви надали "Громадському телебаченню". Ми вважаємо, що процес створення громадського, суспільного мовлення на Першому національному каналі має бути прозорим та відкритим. Ми відкриті до співпраці та сподіваємось, що вона розпочнеться найближчим часом», – наголосив Денисенко.

Нагадаємо, сьогодні Перший національний повідомив, що надасть ефір «Громадському ТБ». «Громадське ТБ» починає мовлення на Першому національному з трьох інформаційно-суспільних блоків.

Джерело: Телекритика

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Еспресо TV
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду