Програму Познера піддали цензурі

00:00,
1 Грудня 2010
842

Програму Познера піддали цензурі

00:00,
1 Грудня 2010
842
Програму Познера піддали цензурі
З випуску програми «Познер» вирізали прощальне звернення її автора Володимира Познера, пише журнал The New Times. Видання наводить текст звернення ведучого до телеглядачів.

 

Володимир Познер у своїй промові звернув увагу на те, що російські політики й дипломати розкритикували Таїланд за видачу Віктора Бута США, водночас саме в Росії жорстоко поводилися з ув'язненими. Як приклад він навів хворого на СНІД колишнього топ-менеджера «ЮКОСа» Василя Алексаняна, який із цим діагнозом сидів у СIЗО, колишнього юриста цієї компанії Світлану Бахміну, яка будучи вагітною, перебувала в колонії й не могла побачитися з дочкою, колишнього юриста Hermitage Capital Сергія Магнітського, який помер у СІЗО.

 

«Коли світ бачить, як у Росії поводяться з людьми, чия провина не доведена, поводяться не те що не по-людськи, а вкрай нелюдяно, чи слід дивуватися не зовсім коректному – або навіть зовсім некоректному – поводженню у світі з російськими громадянами. І питання: коли ми самі жорстоко поводимося зі своїми громадянами, чому не чути голосів протесту з боку того самого Жириновського та інших?» – звернувся Познер до телеглядачів.

 

Саме цього прощального звернення не виявилося в записі програми, яку випустили в ефір. Володимир Познер заявив виданню, що єдиною людиною, хто міг наказати вирізати щось із його передачі, є керівник Першого каналу Костянтин Ернст. Сам Ернст ситуацію не прокоментував.

 

Передача «Познер» виходить із 2008 року. До цього звернення Познера вирізали лише один раз – 17 травня 2010 року. Тоді ведучий задавався питанням, чому національну жалобу оголошують тільки в тому випадку, якщо кількість загиблих перевищує сто осіб. Приводом для такого питання, очевидно, була аварія на шахті «Распадская», у результаті якої загинули 73 гірника. Жалоба була оголошена лише в Кузбасі.

 

Медіаграмотність за матеріалами Деньги

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду