Шоу Бі-бі-сі звинуватили в поширенні расових стереотипів

00:00,
28 Грудня 2010
1334

Шоу Бі-бі-сі звинуватили в поширенні расових стереотипів

00:00,
28 Грудня 2010
1334
Шоу Бі-бі-сі звинуватили в поширенні расових стереотипів
«Не расистським, але сповненим расових стереотипів» називає оглядач The Guardian Баладжі Равічандран комедійне скетч-шоу Come Fly With Me.

 

«Не расистським, але сповненим расових стереотипів» називає оглядач The Guardian Баладжі Равічандран комедійне скетч-шоу Come Fly With Me («Летімо зі мною!») Метта Лукаса та Дейвіда Вельямса, що виходить на британському телеканалі ВВС1.

 

На думку оглядача, британська телерадіомовна корпорація, яка завжди суворо карала своїх співробітників за нетолерантні висловлювання, виявляє певну непослідовність, демонструючи подібний продукт. «Я буду останнім, хто назве це скетч-шоу расистським, - пише автор. – Воно таким не є. У ньому немає ознак ані будь-якої расової переваги, ані дискримінації меншин. Я також не вважаю, що програму слід закрити, адже рівень розвитку суспільства є обернено пропорційний рівневі цензури. Але в мене є запитання щодо смаку, чи то пак, його відсутності, в авторів та творців подібних шоу. Вони досі вважають, що расизм або гомофобія – це смішно». За його словами, в інших гумористичних шоу також часто висміюють сексуальну орієнтацію політиків, а також зайнятих на непрестижній роботі іммігрантів із Східної Європи та Азії.

 

«Навіщо взагалі використовувати один і той самий набір расових і сексуальних стереотипів? Чи сприяють вони інтеграції чи толерантності у суспільстві? Чи взагалі вони допомагають суспільству розвиватись? Я не вважаю це смішним», - пише Равічандран.

 

Слід зазначити, що творці Come Fly With Me, який належить до найбільш рейтингових програм британського телебачення, є колишніми зірками скетч-шоу Little Britain. Аналогом цього шоує відома російська програма «Наша Russia», на адресу якої також лунали певні звинувачення у ксенофобії.

 

«Медіаграмотність» за матеріалами The Guardian

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду