ms.detector.media
04.07.2012 00:00
Інтернет-проекти Mail.ru Group локалізуються для ближнього зарубіжжя у Києві
4 липня київський офіс Mail.Ru Group став центральною точкою локалізації проектів компанії не лише для України, але  й для інших країн ближнього зарубіжжя.

Про це  на прес-конференції повідомив Сергій Паранько, керівник проектів з локалізації і розвитку Mail.ru Group за кордоном. До переліку країн, для яких проводилась локалізація, увійшли   Україна, Казахстан, Білорусь, Узбекистан, Азербайджан, Киргизія, Молдова, Литва Естонія.

У Києві будуть також розміщені обчислювальні потужності, завдяки чому відео, фото та інші матеріали  завантажуватимуться швидше.

Як сказав Сергій Паранько,  локалізація означає не просто переклад, але й створення спеціальних версій проектів: були запущені Недвижимость@Mail.ru, Спорт@Mail.ru, Погода@Mail.ru, які базовані на українських даних. Готується проект Афиша@Mail.ru, для нього вже зібрана база культурних закладів Києва.  Проект Новости@Mail.ru автоматично визначає регіон України, в якому знаходиться користувач, і відповідно до цього відображає новини.    

Адаптація проекту Здоровье@Mail.ru викликала труднощі: «Проект складається з назв медичних препаратів і консультацій лікарів. У процесі локалізації ми зіткнулись з непередбаченою проблемою - десь 70% російських медичних препаратів мають зовсім інші назви в Україні. Те саме з консультаціями російських лікарів - те, що вони виписували, в українській аптеці неможливо було знайти», - розповів Сергій Пранько.

Локалізація також поступово проходить на пошті Mail.ru. «З точки зору локалізації, важливим був перехід пошти на кодування Юнікод, - сказав Сергій Мартинов,  керівник проекту Почта@Mail.ru. – Для України це означає, що більше не будуть зникати деякі символи, тепер пошта підтримує всі алфавіти».  

У темах поштової скриньки зараз доступна тема «Вишивка» з українським орнаментом, керівники проекту відзначають, що скоро з’являться нові теми з видами Києва.

«Україна для нас найбільш важливий ринок, оскільки вона найбільша за аудиторією, яка користується поштою Mail.ru», - сказав Сергій Мартинов. Всього на Mail.ru близько 100 млн. активних акаунтів, серед них 69% користувачів з Росії, з України – 11%.

Після перекладу інтерфейсу близько 140 тис. користувачів перейшли на українську мову.

Один з проектів Mail.ru, соціальна мережа «Одноклассники» також вже перекладена на українську мову.

ms.detector.media