
Telegram представив низку оновлень, одним з яких є редактор тексту зі штучним інтелектом, який може виправити граматику, переписати текст в іншому стилі або перекласти його іншою мовою. Про це йдеться в блозі месенджера.
Текстовий редактор пропонує різні стилі, серед яких: Formal, Short, Tribal, Corp, Zen, Biblical та Viking. За словами розробників, вони «допоможуть зробити спілкування ефективнішим або додати розмовам чудернацького відтінку».
Текстовий редактор, як і всі інші можливості з ШІ в месенджері, використовує мережу Cocoon, щоб гарантувати користувачам повну приватність. Запити обробляються у конфіденційному середовищі, де немає доступу до даних користувачів.
Щоб скористатися новою функцією, під час написання повідомлення потрібно торкнутися іконки «AI», яка зʼявиться над кнопкою «Надіслати» при введенні понад трьох рядків тексту.
У Telegram зʼявилися й нові можливості для опитувань. До запитань і варіантів відповіді можна додавати медіа або місцерозташування. Також можна перемішувати варіанти для кожного користувача і встановлювати обмеження часу для опитувань.
Месенджер тепер підтримує Live Photo на iOS та фото в русі на Android. Відправник може вибрати з трьох різних стилів в редакторі медіа: Live, Цикл та Маятник. Перший відтворює фото один раз при відкритті, другий — безперервно, а третій — вперед і назад по колу.
Серед інших оновлень Telegram — можливість створювати персоналізованих ботів, які від імені користувача керуватимуть іншими ботами, а також сканувати документи за допомогою камери телефону й обʼєднувати кілька зображень в один файл.
Нагадаємо, раніше Rakuten Viber запустив функцію на основі ШІ, яка дозволяє коригувати та перекладати текст повідомлення безпосередньо в полі введення перед відправлянням.
Фото: Unsplash