Команда Центру масштабування технологічних рішень (ЦМТР) розробила платформу для автоматизації збору, аналізу та моніторингу психологічного стану військовослужбовців «Призма». Про це йдеться на фейсбук-сторінці ЦМТР.
«Моніторинг психологічного стану військовослужбовців є критично важливим для забезпечення боєздатності, збереження здоров’я та запобігання негативним наслідкам, таким як посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) та інші психологічні травми», — зазначили в Центрі масштабування технологічних рішень.
Ключовими завданнями платформи є централізований і автоматизований збір психологічних показників, підготовка зведеної аналітики та попередніх висновків, запобігання небажаних станів військовослужбовців, контроль якості психологічного супроводу. Також до її складу входить окремий навчально-комунікаційний модуль.
Функціонал платформи включає:
Пілотне застосування платформи «Призма»: 16 тисяч військовослужбовців пройшли опитування
Розробники повідомили, що пілотне застосування «Призми» проходило в понад 40 підрозділах різних родів військ, до нього долучили близько 200 психологів, з 16 тисячами респондентів провели понад 25 тисяч опитувань.
У подальшому розробку адаптують як компонент автоматизації процесів психологічної підтримки у складі інформаційно-комп’ютерної системи «Імпульс».
Центр масштабування технологічних рішень став відомий широкому загалу завдяки розробці таких програмних продуктів та цифрових рішень для потреб українських військових як «Армія+», «Імпульс», «Форма 100», «Залізний полігон».
Фото: Платформа моніторингу психологічного стану військовослужбовців «Призма» / Центр масштабування технологічних рішень у фейсбуці