ms.detector.media
Юлія Поліковська
27.12.2024 12:40
На «Дія.Освіта» з’явився освітній серіал про гендерну рівність та соціальну інклюзію в комунікаціях
На «Дія.Освіта» з’явився освітній серіал про гендерну рівність та соціальну інклюзію в комунікаціях
У серіалі представлені практичні поради та приклади вдалої комунікації з представниками вразливих груп населення.

На платформі «Дія.Освіта» з’явився новий освітній серіал «Гендерна рівність та соціальна інклюзія в комунікаціях». У ньому зібрані практичні поради відомих спікерів про те, як комунікувати з урахуванням підходу рівності та інклюзії, повідомила пресслужба Мінцифри.

Серіал буде корисний фахівцям, які працюють з медіа та залучені в зовнішні комунікації, а також усім, хто прагне бути частиною свідомого суспільства та комунікувати з представниками вразливих груп населення нарівні. До таких груп належать люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, національні меншини, батьки, які самостійно виховують дітей, представники ЛГБТКплюс-спільноти, жінки, літні люди та інші українці.

«Війна робить вразливі групи ще вразливішими — осіб з інвалідністю, людей похилого віку, інші маломобільні групи, які проживають поблизу та в районах бойових дій; внутрішньо переміщених осіб. Висвітлення та комунікація цих процесів — критично важливі», — прокоментувала експертка з гендерних питань Міністерства культури та стратегічних комунікацій Людмила Василенко.

У серіалі своїм досвідом поділилися телеведуча й журналістка Яна Брензей, громадська діячка Уляна Пчолкіна, журналіст і науковець Артем Захарченко, юристка та письменниця Лариса Денисенко, експерт з різноманіття та інклюзії Тимур Левчук, народна депутатка Інна Совсун та інші.

У 12 серіях розкриті такі теми:

Також представлені практичні приклади вдалих урядових комунікацій, успішні кейси з медіа та додаткові матеріали, які стануть у пригоді для якісних інклюзивних комунікацій.

Переглянути серіал «Гендерна рівність та соціальна інклюзія в комунікаціях» можна за посиланням.

Після перегляду серіалу на платформі доступний симулятор, який містить інтерактивні питання та відповіді, присвячені темі ґендерної рівності та соціальної інклюзії. Попрактикуватися можна за посиланням.

«Усе, що є протиправним офлайн, також має бути протиправним онлайн. Саме тому на часі об’єднання зусиль медіа, держави, громад та громадських організацій для протидії гендерній дезінформації та утвердження гендерної рівності в медіакомунікаціях. Загальна рекомендація для всіх зацікавлених сторін — тісніше співпрацювати, обмінюватися інформацією про нові загрози, що виникають, сприяти спільному реагуванню на них і визначати шляхи вирішення», — прокоментувала директорка Департаменту інформаційної політики та інформаційної безпеки МКСК Ганна Красноступ.

Освітній серіал створено Міністерством культури та стратегічних комунікацій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото: Мінцифри

ms.detector.media