ms.detector.media
Валерія Буняк
01.11.2024 15:20
Маврикій призупинив роботу соціальних мереж до закінчення виборів у країні через скандал із прослуховуванням
Маврикій призупинив роботу соціальних мереж до закінчення виборів у країні через скандал із прослуховуванням
Близько 20 телефонних розмов за участю політиків, поліцейських, юристів, журналістів і членів громадянського суспільства опублікували в соціальні мережі з середини жовтня.

Регулятор зв’язку Маврикія наказав усім інтернет-провайдерам призупинити доступ до соціальних мереж до закінчення виборів 11 листопада через скандал із прослуховуванням телефонних розмов. Про це пише Reuters.

Близько 20 розмов за участю політиків, поліцейських, юристів, журналістів і членів громадянського суспільства опублікували в соціальні мережі з середини жовтня.

Управління інформаційно-комунікаційних технологій заявило, що тимчасова заборона соціальних мереж була відповіддю на «незаконні публікації». Офіс прем'єр-міністра Правінда Кумара Джугнаута заявив, що обмеження необхідні для збереження національної безпеки та цілісності країни.

EMTEL, один із трьох телекомунікаційних операторів у країні Індійського океану, заявив, що перебуває в процесі імплементації директиви та що «користувацький досвід буде поступово порушуватися».

Раніше Джугнаут і поліція стверджували, що витоком дзвінків маніпулювали за допомогою штучного інтелекту.

У спільній заяві організації «Форум управління інтернетом» та «Інтернет-суспільство» заявили, що небезпека відключення інтернету значно переважує будь-які очікувані переваги.

«Обмеження доступу до цифрових платформ не тільки задушить демократичні процеси, але й зашкодить економіці, зашкодить бізнесу та обмежить доступ до важливої ​​інформації та послуг», — вважають організації.

Джагнаут вперше став прем'єр-міністром у 2017 році, коли його батько залишив цю посаду. Минулого року британський суд, який засідав як остання апеляційна інстанція для Маврикія, підтвердив перемогу Джагнаута на виборах у 2019 році, відхиливши апеляцію опозиційного кандидата, який стверджував, що перемога була отримана шляхом підкупу та неправомірного впливу.

Фото: Getty Images

ms.detector.media