ms.detector.media
Мар'яна Зінченко
«MediaSapiens»
04.10.2024 10:54
На «Дія.Освіта» презентували новий серіал «Як втілити соціальний проєкт у громаді»
На «Дія.Освіта» презентували новий серіал «Як втілити соціальний проєкт у громаді»
Мета серіалу — навчити працівників органів місцевого самоврядування та активістів розробляти ефективні проєкти, знаходити фінансування, залучати бізнес до підтримки і втілювати свої ідеї.

Міністерство цифрової трансформації України та Благодійний фонд «МХП-Громаді» презентували новий освітній серіал «Як втілити соціальний проєкт у громаді». Про це йдеться у повідомленні «Дія.Освіта».

Як ідеться в повідомленні, мета серіалу — навчити працівників органів місцевого самоврядування та активістів розробляти ефективні проєкти, знаходити фінансування, залучати бізнес до підтримки і втілювати свої ідеї.

Серіал «Як втілити соціальний проєкт у громаді» стане корисним інструментом для тих, хто прагне втілювати соціальні ініціативи у своїх громадах, але не знає, з чого розпочати.

Він складається з 8 епізодів тривалістю 6–15 хвилин, у яких розглядаються всі аспекти реалізації соціального проєкту — від планування та пошуку фінансування до залучення партнерів і фандрайзингу.

Кожен епізод містить практичні поради, реальні приклади успішних кейсів та помилок і охоплює такі теми:

«За дев'ять років роботи в громадах ми з командою Благодійного фонду “МХП-Громаді” побачили, наскільки важливими є не лише ресурси для реалізації проєктів, а й чітке розуміння того, як ними управляти, залучати партнерів та долати виклики на кожному етапі. Наш освітній серіал покликаний дати людям інструменти та знання, які ми накопичували роками — від розробки проєктної ідеї до пошуку фінансування та втілення її в життя», — розповів директор Благодійного фонду «МХП-Громаді» Олександр Пахолюк.

Подивитися освітній серіал «Як втілити соціальний проєкт у громаді» можна безкоштовно на платформі «Дія.Освіта».

Нагадаємо, раніше на платформі «Дія. Освіта» розмістили освітній серіал «Школа OSINT» про методи збору даних, аналізу та перевірки інформації за допомогою інструментів OSINT. 

Фото:  «Дія.Освіта» 

ms.detector.media