ms.detector.media
Юлія Поліковська
19.08.2024 15:00
Подкаст «На зв'язку»: розмова поета-військового та цивільного психотерапевта
Подкаст «На зв'язку»: розмова поета-військового та цивільного психотерапевта
У першому епізоді обговорюють, як долати відчуття прірви між військовими та цивільними.

Поет, військовий-зв’язківець із 68-ї окремої гірської бригади імені Олекси Довбуша, Павло Вишебаба та психотерапевт і письменник Володимир Станчишин започаткували подкаст «На зв'язку», в якому обговорюють точки дотику та взаємне розуміння між українськими військовими та цивільними громадянами з актуальних тем.

Павло Вишебаба, анонсуючи вихід першого епізоду подкасту, який присвячений загиблій парамедикині з «Госпітальєрів» та журналістці Суспільного Ірині Цибух, зробив допис на своїй фейсбук-сторінці. Адміністрація соцмережі визнала його невідповідним і заблокувала.

На початку випуску Павло Вишебаба розповів, що ідея подкасту належала Ірині Цибух. Вона пропонувала зробити десять обговорень, в яких військові розкривають свою правду, про життя, смерть, виживання, про те, як військових сприймають у суспільстві, якими вони бачать свої подальші перспективи, як правильно комунікувати з ветеранами тощо.

Ведучі зазначили, що створюють подкаст, щоб реалізувати задум Ірини Цибух, і роблять це з відома її родини. У випуску Павло Вишебаба увімкнув «голосове» повідомлення, яке залишилося йому від Ірини.

У першому випуску співрозмовники сходяться на тому, що на початку повномасштабного вторгнення українці єдналися для захисту від одного ворога, ця єдність була дуже продуктивною, й перемога здавалася доволі близькою перспективою. Проте до цього часу люди отримали різний досвід життя у війні, а інформація від військових надходить обмежено. В обставинах тривалої війни з’явилося відчуття інформаційної прірви між військовими та цивільними, яку потрібно долати.

Прослухати подкаст можна за посиланням.

Нагадаємо, Ірина Цибух загинула 29 травня 2024 року під час виконання завдань на Харківському напрямку.

Фото: ведучі подкасту «На зв'язку» Павло Вишебаба та Володимир Станчишин / фейсбук

ms.detector.media