ms.detector.media
Юлія Поліковська
26.12.2023 17:35
Телеграм дозволив користувачам перепубліковувати повідомлення з каналів
Телеграм дозволив користувачам перепубліковувати повідомлення з каналів
Останнє у 2023 році оновлення месенджера «Телеграм» розширило можливості користувачів та адміністраторів каналів.

Вийшло останнє у 2023 році оновлення месенджера «Телеграм»: адміністратори зможуть виділяти канал засобами дизайну, а звичайні користувачі — репостити публікації з каналів у свої історії. Про це повідомлено у блозі Телеграму.

Завдяки оновленню адміністратори зможуть змінювати зовнішній вигляд своїх каналів, привертаючи увагу підписників: можна редагувати колір назви та фон повідомлень, а також кольори та логотип обкладинки каналу у профілі.

Крім того, адміністратори можуть встановлювати емодзі-статуси та шпалери, видимі для всіх відвідувачів каналу. Для внесення змін до оформлення каналу потрібно перейти в налаштування та вибрати розділ «Оформлення». Різноманітність доступних налаштувань залежить від рівня каналу, який також розширює можливості публікації історій і додавання емодзі.

Усі користувачі месенджера відтепер можуть репостити повідомлення з каналів у свої історії, поширювати у них фотографії, файли, голосові та відеоповідомлення. При цьому копійоване для репосту повідомлення можна переміщувати, масштабувати та доповнювати різними елементами дизайну. Під час перегляду такої історії можна одним натисканням перейти до оригінального повідомлення у каналі.

Раніше користувачі телеграму могли бачити лише список переглядів та реакцій на публікацію, а тепер — це й людей, які зробили репост їхньої історії.

У редакторі фото тепер можна видаляти фон. Функцію підтримують пристрої з операційними системами iOS 17 або Android 7.

Також додали ефект «клацання Таноса»: автоматичне видалення повідомлень за таймером тепер супроводжується анімацією — повідомлення розпадаються на окремі пікселі, перш ніж зникнути назавжди.

Нагадаємо, у месенджері «Телеграм» з'явився інструмент для зміни голосу під час голосових та відеодзвінків за допомогою штучного інтелекту від компанії Voicemod.

ms.detector.media