ms.detector.media
Юлія Поліковська
17.08.2023 15:56
«Барбі» стала найуспішнішою кінострічкою Warner Вros. в Україні
«Барбі» стала найуспішнішою кінострічкою Warner Вros. в Україні
Фільм став лідером прокату за обсягом зборів.

За результатами чотирьох тижнів прокату кінострічка «Барбі» Ґрети Ґервіґ стала найбільш касовою серед усіх проєктів студії Warner Bros. Pictures в Україні. Фільм уже зібрав 110,2 мільйона гривень, повідомив офіційний дистриб’ютор, компанія Kinomania.

До виходу стрічки «Барбі» найуспішнішим фільмом Warner Bros. Pictures в Україні був «Аквамен». Фільм режисера Джеймса Вана з Джейсоном Момоа в головній ролі стартував у національному прокаті в грудні 2018 року. Його фінальні касові збори сягнули 108,7 мільйона гривень.

В українських кінотеатрах «Барбі» стартувала 20 липня. Прокат стрічки в кіно триває.

Глобальні касові збори «Барбі» сягнули 1,19 мільярда доларів — робота Ґрети Ґервіґ також стала найкасовішим у світі фільмом, знятим жінкою.

Як відомо, фільм «Барбі» вийшов у прокат у більшості країн світу синхронно з прем’єрою фільму «Оппенгеймер» про винахідника ядерної бомби.

Cервіс медіааналітики та моніторингу LOOQME прослідкував, наскільки популярними були «Барбі» та «Оппенгеймер» з моменту виходу в української аудиторії на основі згадок в українських медіа.

«Хоч обидва фільми збирали повні зали кінотеатрів, та за кількістю згадувань "Барбі" переважає майже удвічі: 19 671 проти 10 180. Відчутна також різниця в залученості: 3,2 мільйона й 2,1 мільйона відповідно. А от за показником потенційного охоплення фільм Ґрети Ґервіґ майже вдвічі обігнав стрічку Крістофера Нолана — 6 мільйонів проти 2,9 мільйона», — зазначили у LOOQME, які моніторять 12 тисяч джерел, серед яких усі види медіа та соцмережі.

За спостереженнями аналітиків сервісу, громадяни з півночі, центру та південного сходу України більше ділилися враженнями про «Барбі». Тоді як відгуки про «Оппенгеймера» писали українці заходу, сходу та південного заходу.

 Нагадаємо, з огляду на те, що фільми «Барбі» та «Оппенгеймер» у багатьох країнах світу вийшли у прокат в один день — 21 липня, це породило в соцмережах хвилю користувацького фанарту про «Барбенгеймера». На одному з таких артів, зокрема, була зображена Марго Роббі, яка сидить на плечах Роберта Оппенгеймера на тлі вогню від «ядерного гриба».

Студії Warner Вros. довелося публічно просити вибачення за свою позитивну реакцію на один з таких фанартів у соцмережах перед аудиторією в Японії, де у ХХ столітті відбувся вибух ядерної бомби.

Фото: Warner Bros. Pictures Ukraine / ютуб

ms.detector.media