ms.detector.media
Роман Мельник
«MediaSapiens»
01.03.2023 16:41
Twitter заборонив користувачам бажати зла, підбурювати чи прославляти насильство
Twitter заборонив користувачам бажати зла, підбурювати чи прославляти насильство
Соцмережа вперше за епохи Ілона Маска посилила правила щодо насильницьких висловлювань. Нові обмеження стосуються також злочинів проти людяності, військових злочинів та геноциду.

У компанії Twitter почали працювати доповнені правила щодо «насильницьких висловлювань». Це перше посилення правил за директорства Ілона Маска. Про це соцмережа повідомила ввечері 28 лютого у своєму профілі.

Тепер користувачам заборонено «бажати зла» та висловлювати подібні почуття.

Нові обмеження включають побажання смерті, страждання від хвороб, трагічних подій або інших фізично шкідливих наслідків.

Крім цього, тепер не можна погрожувати цивільним будинкам і прихисткам, а також інфраструктурі, яка має важливе значення для повсякденної, громадської чи ділової діяльності.

Нові правила також забороняють підбурювати чи заохочувати інших до насильства та заподіяння шкоди, в тому числі вчинення злочинів проти людяності, військових злочинів та геноциду. Це також включає використання закодованої мови для опосередкованого підбурювання до насильства.

Відтепер користувачі не мають права прославляти, вихваляти чи відзначати акти насильства, виражати за них вдячність. Це також включає прославлення жорстокого поводження з тваринами

Раніше подібні твіти не суперечили політиці компанії.

За порушення нових правил користувачів можуть заблокувати або змусити видалити твіт.

«Бабель» пише, що це перше посилення правил за директорства Ілона Маска.

Нещодавно Центр протидії цифровій ненависті (CCDH) виявив, що Twitter демонстрував рекламу великих брендів поруч із дописами від розбанених ультраправих користувачів, які містили екстремістські заклики та теорії змов і викликали великий інтерес в аудиторії. У ЗМІ припускають, що таке рішення Ілона Маска могло бути подиктоване фінансовими мотивами.

Окрім цього, раніше компанія оголосила про послаблення заборони на політичну рекламу, яку можна публікувати в соціальній мережі. 

Фото: Yuri Samoilov / Flickr

ms.detector.media