ms.detector.media
17.09.2022 15:22
У соцмережах стартував «флешмоб солідарності» на підтримку України
У соцмережах стартував «флешмоб солідарності» на підтримку України
Усі, хто підтримує Україну, можуть висловити свою позицію, поділившись фото з синьо-жовтим браслетом і хештегом #StandWithUkraine.

Правозахисниця, голова правління громадської організації «Центр громадянських свобод» Олександра Матвійчук ініціювала «флешмоб солідарності» на підтримку України. Про це вона повідомила у дописі на твіттері

«Усіх нас шокувало фото вбитої росіянами людини, яка мала синьо-жовтий браслет на зап’ясті, – зазначила Олександра у своєму дописі. – Щоб вболівати за Україну, не обов’язково бути українцем, треба просто бути людиною. Долучайтеся до флешмобу солідарності».

Нагадаємо, нещодавно ведучий телерадіокомпанії «Київ» Сергій Смальчук оголосив про акцію для очищення інформаційного простору від росіян. Журналіст закликав не запрошувати їх до участі в ефірах українських телеканалів. Для свого флешмобу Сергій Смальчук обрав хештег #НІрусні та запропонував підтримати його позицію у соцмережах.

На фото «Рівненських новин» – один із браслетів, які у Рівному для українських військових робить 12-річна дівчинка-переселенка Марія

ms.detector.media