ms.detector.media
05.08.2022 17:57
Кевін Спейсі повинен заплатити 31 мільйон доларів за те, що його звільнили
Кевін Спейсі повинен заплатити 31 мільйон доларів за те, що його звільнили
Компенсацію отримає виробник серіалу «Картковий будиночок».

Вищий суд Лос-Анджелеса постановив, що Кевін Спейсі повинен виплатити кіностудії MRC, що зняла «Картковий будиночок», 30,9 мільйона доларів через збитки, завдані його звільненням у 2017 році за сексуальні домагання до членів знімальної групи. Про це повідомляє NBCnews. Рішення було прийнято після судової боротьби, яка тривала понад три роки.

Суд встановив, що Спейсі «порушив вимоги контракту щодо професійної поведінки стосовно декількох членів знімальної групи». Через це, згідно з судовими документами, MRC довелося звільнити Спейсі, припинити виробництво шостого сезону шоу, переписати сценарій, щоб видалити центрального героя Спейсі і скоротити серіал з 13 до 8 епізодів, щоб вкластися в терміни, що призвело до десятків мільйонів збитків.

Адвокати актора заперечували звинувачення, стверджуючи, що рішення звільнити Кевіна Спейсі було прийнято до внутрішнього розслідування, і, таким чином, не було частиною порушення контракту. На їх думку, дії актора не були суттєвим фактором провалу шоу.

Кар'єра 63-річного володаря "Оскара" раптово зупинилася наприкінці 2017 року, коли набрав обертів рух #MeToo, і Кевіна Спейсі звинуватили декілька сторін. Через скандал Спейсі звільнили або усунули від проєктів, зокрема «Карткового будиночка», політичного трилера Netflix, де протягом п’яти сезонів він грав головного героя Френка Андервуда.

Нагадаємо, що Netflix втратила 39 мільйонів доларів через розірвання контракту з Кевіном Спейсі.

Фото: Netflix

ms.detector.media